IBANLAR KURUMSAL Şirketi’nden Yeni Yatırım: YAKINÇAĞ

Bağımsız haberin internet adresi” mottosuyla yola çıkan YAKINÇAĞ, İBANLAR şirketinin yeni yatırımı olarak duyuruldu. YAKINÇAĞ da İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olan M. Sami Vadet konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Şirketimizdeki yatırımların artması ve farklı sektörlerde var olmamız, yürütmüş olduğumuz çalışmalardaki müşteri memnuniyetinin sonucudur. İBANLAR olarak; dijital öncelikli çalışmaları her zamankinden fazla önemsiyor ve daima ön planda tutuyoruz. Profesyonel olarak yürüttüğümüz iş ve işleri doğrudan alıcılarla buluşturuyor, güvenli alışveriş yapmalarına imkân ve olanak tanıyoruz. 2021-2022 yıllarında ‘İnşaat’ sektörüne giriş yaparken, 2023 yılında weekend proje adıyla ‘Turizm’ sektörünü gündemimize aldık” dedi.

Vadet; “Dijital öncelikli işletmelere vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti kapsamında güçlü ve tanınmış çeşitli medya kuruluşlarıyla iş birliği içinde olduk. Özellikle yayımladığımız basın bildirileri sayesinde, pek çok markanın bilinirliğini önemli ölçüde arttırdık. Şimdi YAKINÇAĞ ile daha büyük kitleye ulaşmayı amaçlıyoruz. Çünkü; YAKINÇAĞ, bağımsız haberin internet adresi…” dedi.

IBANLAR yakınçağ

İBANLAR KURUMSAL, yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren 50’den fazla profesyonel markaya dijital pazarlama ve danışmanlık hizmeti veriyor. İBANLAR KURUMSAL; “KULER” markasıyla gayrimenkul-inşaat, “Danimarka” markasıyla dijital pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyor. Yine İBANLAR çatısı altında yer alan “CGW® (COOLGREYWEB)” ise dijital öncelikli işletmelerin Google, Yandex ve Bing gibi siteler için organik arama sonuçlarında ön sayfalarda yer almasını sağlıyor.

İBANLAR KURUMSAL hakkında daha fazla bilgiyi ibanlar.com.tr web adresini ziyaret edebilir, +90 850 885 0 995 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.