Ev sahibi, kiracısının evini bastı, buzdolabında ne varsa yere fırlattı!

Skandal görüntüler! Evini daha yüksekten kiraya vermek isteyen ev sahibi, kadın kiracısının evini basıp, terör estirdi.

ev sahibi

Video aşağıda – Yaşanan ekonomik kriz, artan yoğun talep, konut fiyatları ve kira fiyatlarında yaşanan astronomik artış ev sahipleri ile kiracıları karşı karşıya getirmeye devam ediyor.

Görüntüler Kocaeli’den. Evindeki kiracıları çıkarmak isteyen bir ev sahibi, evde oturan kiracıların evden çıkartmak için evde oturan çiftleri ziyaret etti. Kiracıların, evden çıkmayacaklarını belirtmesi üzerine sinirlenen ev sahibi “Burada oturacağınızı mı zannediyorsun sen” diyerek buzdolabındaki cam kavanozları yerlere fırlatmaya başladı.


Yaralanan kiracı, “Cengiz Bey, ne yaptınız? Her tarafım parçalandı. Cengiz Bey polis çağırıyorum” dedi. Ev sahibi sözlerini yineleyerek, “Burada oturacağınızı mı zannediyorsunuz, çağır polisi” dedi. Bu sırada da cam kavanozları yere atmaya ve evi dağıtmayı sürdüren ev sahibi, “Ev sahibiyim, polis geliyor” yanıtını verdi.

Yaralı olan kiracı, “Lütfen 112’yi arar mısınız. Saldırıya uğradık lütfen” diyerek komşulardan yardım istedi. Ev sahibi, kendisine cevap vermeyi sürdüren kadın kiracıya “Evini 2 erkeğe kiralayacağım, sen çıkma otur istediğin gibi” diye bağırdığı duyuldu

Kiracılar, ev sahibinden şikayetçi olurken çevredekiler polisi çağırdı.

İşte o görüntüler:


https://twitter.com/Haber__Saati/status/1644101675546714112

Mal sahibi ve kiracı doğrudan dava açamayacak: Arabuluculuk şartı olacak!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.