Şirketler için Kurumsal Hediye Önerileri

Kurumsal hediye seçimi; firmaların müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına değer verdiğini ifade eden en özel adımlardan bir tanesidir. Kuruluşlar, özel günlerde ya da işbirliği süreçlerinde teşekkür mahiyetinde kurumsal armağanlar takdim ederek iş ilişkilerini güçlendirebilir. Siz de şirketler için kurumsal hediye önerileri sunduğumuz bu rehberden yararlanarak seçim yapabilirsiniz!

kurumsal hediye

1. Not Defteri

not defteri

Not defteri, şirketler için tam bir özelleştirilebilir kurumsal hediye seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu defterler, çalışanların ve iş ortaklarının günlük işlerini aktif bir şekilde düzenlemesine, önemli toplantı notlarını kaydetmesine yardımcı olur. Seminerlerde ya da günlük yapılacak işlerde kullanılabilecek bu gereçler, iş yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Ayrıca firmanın logosu ya da sloganı defterin üzerine bastırılabilir. Böylelikle marka bilinirliği gözle görülür bir şekilde artırılmış olur.

2. Kurumsal Çikolatalar

liva kurumsal çikolata

Şık ambalaj tasarımı ve lezzetli içeriği ile dikkat çeken kurumsal çikolata seçenekleri, şirketlerin marka değerini artırması için ideal bir tercihtir. Bunun yanı sıra firmaların çalışanları ile duygusal bağını güçlendirmesini sağlar. Bahsi geçen çikolatalar, özelleştirilebilir kutularda sunulabilir. Şirket logosunu içerecek şekilde bir ambalajla da takdim edilebilir. Bu tarz ince düşüncelerle hediyeleri daha da güzelleştirebilirsiniz.

Türlü boyut opsiyonları olan bu çikolatalar; herhangi bir kurumsal etkinlik, toplantı ya da tatil sezonunda verilebilecek kusursuz bir hediye alternatifidir. Çalışanlarına duyduğu minnet duygusunu göstermek isteyen işverenler için ideal bir fikirdir. Bu çikolataları nereden bulabilirim diyorsanız da Liva çikolata opsiyonlarını inceleyerek dilediğiniz sipariş verebilirsiniz!

3. Kupa Bardak

hediye kupa bardak

Kupa bardaklar, pratik ve modern tasarımlarıyla öne çıkar. Hem iş ortamında kullanım için hem de kişisel alandaki kullanım için ideal bir hediyedir. Bu bardaklar, iş yerinde kahve molası verildiğinde ya da toplantı esnasında çayın, kahvenin tadını çıkarmak için idealdir. Şirketler çalışanlarına isme özel şekilde hazırlanan kupa bardaklar hediye edebilir. Seramik, cam ya da paslanmaz çelik gibi malzemelerle üretilen kupalar seçilebilir.

4. Takvim

takvim

Takvimler, bir firmanın marka değerini sene boyunca temsil eden gereçlerdir. Bunun yanı sıra iş ortakları, takvimi günlük yaşamda da kullanışlı bir araç olarak kullanır. Her gün göz önünde duran takvimler, şirketin iç organizasyonunu ve günlük planlamalarını desteklemek için de bir hayli işlevseldir. Çalışanlar ve iş ortakları; randevuları, toplantıları kısacası önemli tarihleri takip etmek için haftalık, günlük ya da aylık takvimler kullanabilirler. Bu yüzden de kurumsal hediye olarak takvim vazgeçilmez bir seçenektir.

5. Kol Düğmeleri

kol düğmesi hediye

Kol düğmeleri, hem hanımefendilerin hem de beyefendilerin giyim tarzına zarafet katan aksesuarlar olarak dikkat çekmektedir. İş yaşamının olmazsa olmazlarından biri haline gelen gömleklerin manşetlerini süslemekte olan kol düğmeleri, hiç şüphesiz unutulmayacak bir armağandır.

6. Özel Kalem Seti

kalem seti

Özel kalem seti, şirketlerin kurumsal hediye konusunda tercih ettiği prestijli bir opsiyondur. Şık tasarımı ile göze hitap eden kalem setleri, yüksek kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilir. Ayrıca uzun ömürlü olduğu için de iş ortakları ve çalışanlar tarafından çok beğenilen bir hediye olacaktır. Set kutusunun üzerine şirket logosu işlenebilir, bu da hoş bir detay olur.

7. Şık Bir Cüzdan

erkek cüzdanı

Birinci sınıf malzemelerin ustalıkla işlenmesi ile hazırlanan şık bir cüzdan, stil sahibi profesyoneller için olmazsa olmaz denebilecek bir aksesuardır. Bu özel armağan, hem anlamlı hem de kullanışlıdır.

Estetik tasarıma sahip bir cüzdan, içerisinde yer alan bölmeleri sayesinde kredi kartı, nakit, kimlik kartı gibi belgeler için ideal bir saklama alanı sunar. Organize düzenleme sistemi ile donatılan cüzdanlar, eşyaları bir arada tutma konusunda büyük rol oynar. Kurumsal hediye arayışında olan şirketler bu seçeneği de değerlendirebilir.

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.