Suriye’deki gece hayatından görüntüler

Suriye’de sosyal medya kullanıcılarının paylaştığı gece hayatı videoları gündem oldu.

suriye gece hayatı

Suriye’deki uzun süredir devam eden iç savaş sebebiyle Halep, Dera, Hama, Humus, Deyrizor ve Rakka gibi bölgelerde yaşayan insanlar, Türkiye’ye sığınmak zorunda kaldı.

Ancak sosyal medya kullanıcılarının Suriye’deki eğlence mekanlarından yaptıkları paylaşımlar dikkat çekti. Bu paylaşımlarda Suriye’de hayatın normale döndüğünü ve gençlerin gece kulüplerinde keyifli vakit geçirdiği görüldü.İşte o görüntüler:

Yardımsever CHP seçmeni


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.