Spotify abonelik ücretlerine büyük zam!

Spotify, ABD’den sonra Türkiye’de de abonelik ücretlerine zam yaptı. İşte yeni tarifeler…

spotify abonelik

Son dönemde içerisinde bulunduğumuz ekonomik kriz ve sürekli olarak değişen kur nedeniyle Türkiye’de birçok teknolojik ürüne, hizmete ve hatta vergilere zam yapıldığını gördük. Fakat yapılan tüm fiyat artışlarının nedeni bu değil. Spotify, ilk olarak ABD’de sonra birçok ülkede abonelik fiyatlarına zam yaptı. Bugün de Spotify Türkiye abonelik fiyatları güncellendi.

Spotify abonelik ücretlerine zam!

Spotify, geçtiğimiz aylarda Türkiye abonelik fiyatları için yüzde 42 seviyesinde bir zam yaptı. Ondan önce de biri yüzde 15 olmak üzere iki kere daha zam yapmıştı. Nitekim geçtiğimiz yılın ağustos ayında 8,99 TL olan en uygun fiyatlı öğrenci paketi bugün itibariyle 21.99 TL’ye çıktı. Yani 1 yıldan daha kısa bir süre içerisinde yüzde 144.60 oranında zam yapıldı.Diğer paketlere baktığımızda ise en çok kullanılan Bireysel abonelik fiyatının 29,99 TL’den 39,99 TL’ye, Duo’nun 39,99 TL’den 54,99 TL’ye ve son olarak Aile paketinin 49,99 TL’den 64,99 TL’ye yükseldiğini görüyoruz.

  • Öğrenci: 14,99 TL/ay – 21,99 TL/ay
  • Bireysel: 29,99 TL/ay – 39,99 TL/ay
  • Duo: 39,99 TL/ay – 54,99 TL/ay
  • Aile: 49,99 TL/ay – 64,99 TL

Mabel Matiz’in Fatih albümü tanıtımı Times Meydanı’nda!


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.