Mabel Matiz’in Fatih albümü tanıtımı Times Meydanı’nda!

Mabel Matiz’in 5. solo albümü ‘Fatih’, New York’taki Times Meydanı’ndaki tanıtım alanında gösterildi.

mabel matiz

Mabel Matiz’in 5. solo albümü ‘Fatih’, New York’taki Times Meydanı’ndaki tanıtım alanında gösterildi.  Mabel Matiz’in 5. solo albümü ‘Fatih’, yayına girmesiyle beraber dünya çapında bir etkileşime imza attı.

Dünyaca ünlü müzik platformu Spotify, New York’taki Times Meydanı’ndaki tanıtım alanlarında Mabel Matiz’in son albümüne yer verdi.


Mabel Matiz şarkılarıyla bizi etkisi altına almaya devam ediyor.

Fatih albümü

Mabel’in “En çıplak halim” dediği “Fatih” albümü ise nihayet bugün çıktı. Albümde daha önce yayınlanmış Aferin, Karakol, Uçkun, Fan gibi şarkılarla birlikte toplam 25 şarkı var.

‘En çıplak halim.

En gür kahkaham, en aşık gözyaşım.

En geniş aile fotoğrafım.

25 şarkı, 20 prodüktör, 9 featuring.

Üç yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığımız, ana prodüktörlüğünü ve kreatif tasarımını üstlendiğim 5. albümüm “Fatih” 21.07.2023’de sizlerle buluşuyor.’

Albümün en başı “Aşkım Gülüm” ile açılıyor, bu şarkı tam bir yas marşı. Sonrasında ise yine bildik Mabel şefkatiyle kucaklayan şarkılar geliyor.

Mabel’in hayranı olduğu Sezen Aksu’nun 80’ler sonu alt yapısını ise en net “Müphem” şarkısında görüyoruz.


Tabii bu arada albümün harika düet sürprizleri de var. Melike Şahin ile “Düldül”, Aşkın Nur Yengi ile “İki Satır Yara”, Kalben ile “Aşk Çeşmesi” albümün düetleri arasında.

Astroloji: 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.