‘Toplu katliam ayini’ ihbarına koşan polis şaştı kaldı!

İngiltere’de “yerde hareket etmeden yatan insanlar” olduğu ihbarı üzerine olay yerine giden polis, gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

yoga dersi İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde birkaç kişinin yerde hareketsiz yatan insanlar olduğu ihbarı, polisi harekete geçirdi.

Chapel St Leonards kasabasında birkaç kişi polisi arayıp bir binanın içinde yerde yatan insanlar gördüklerini söyledi. İhbarı yapan kişiler görüntünün bir “toplu katliam ayinine” benzediğini belirtti.


Beş araçla olay yerine giden polis, karşısında yoga öğrencilerini görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

“Çok komik ve gerçek dışı”

Yoga öğretmeni Millie Laws, toplu katliam yapan bir katil olduğu şüphesiyle karşı karşıya olduğunu öğrenince neler olduğunu anlayamadı.

yoga öğretmeni

22 yaşındaki Millie, yoga dersinin toplu katliam sanılmasını “çok komik ve gerçek dışı” diye tanımladı.

Yoga öğrencilerinin üzerlerinde battaniyelerle gözlerini kapatarak mum ışığında yere yattıkları, öğretmenin de ritim tutarak aralarında dolaştığı belirtildi.


Lincolnshire polisi, yerde hareketsiz yatan kişilerin yoga yaptığını ve durumlarının iyi olduğunu görünce rahatladı. İhbarların iyi niyetle yapılması nedeniyle olaya dair soruşturma başlatılmadı.

İkaria Adası’na gitti hayatı değişti! Ölmeyi unutan adam


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.