Vizyondaki filmler: 29 Nisan 2016

Vizyondaki filmler: 29 Nisan 2016 – Bu hafta Vizyondaki filmler, birbirinden ilginç 5 film. Keyifli seyirler…

Vizyondaki filmler

Brooklyn

Brooklyn, genç bir İrlandalı göçmen olan Eilis Lacey’nin (Saoirse Ronan) 1950ler Brooklyn’inde geçen hikayesini konu alıyor. Amerika’nın gelecek vaatlerinden etkilenen Eilis, New York şehri için annesinin evini terk eder. Vatanının hasretini çekmeye başladığı sırada, Eilis kendini aşkın cezbedici ellerine bırakır. Ancak kısa bir zamanda, neşesi geçmişi yüzünden bozulur, iki ülke ve üzerinde yaşadığı hayatalardan birini seçmelidir.

Vizyon Tarihi: 29.04.2016
Yönetmen: John Crowley
Oyuncular: Julie Walters, Emory Cohen, Jim Broadbent,Domhnall Gleeson, Saoirse Ronan
Süre: 111 Dakika
Tür: Romantik
***

Emicem Hospital

Selo, Cemal Emicesi’nin açtığı Emicem Hastanesi’nde çalışmakta ayrıca yakın arkadaşları Adem ve Dursun’la beraber, ekstra işler yapmaktadırlar. Emicem Hastanesi’nin uluslararası bir seviyeye çıkması için Almanya’dan yönetici getirtilir. Almanya’dan gelen Ingrid Hanım, hastanede Alman disiplinini uygulamaya çalışır. Alman disiplini ile Karadeniz inadı arasında uyuşmazlık olunca komik olaylar yaşanmaya başlar.


Vizyon Tarihi: 29.04.2016
Yönetmen: İsmet Eraydın
Oyuncular: Merve Akaydın, Ali Erkazan, Sinan Bengier, Wilma Elles
Süre: 95 Dakika
Tür: Komedi
***

Kurdun Uyanışı

Yıl 1967 Pekinli bir öğrenci olan Chen Zhen Moğolistan’ın iç kısımlarında yaşayan göçmenlerin arasına çobanlığı öğretmesi için gönderilir. Ama asıl Chen’in bu sonsuz güzellikteki vahşi doğada var olmak, özgürlük ve sorumluluk hakkında öğreneceği çok şey vardır. Güneyin modern toplumuyla kuzeyde göçmenlerin geleneksel düşmanı olan yağmacı kurtlar arasında sıkışmış, insanlar ve hayvanlar, yerliler ve istilacılar dünyadaki gerçek yerlerini bulmak için mücadele ediyorlar.

Vizyon Tarihi: 29.04.2016
Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Oyuncular: Shaofeng Feng, Shawn Dou
Süre: 121 Dakika
Tür: Macera
Diğer adı: Wolf Totem
 ***

Magi

Amerikalı gazeteci Olivia Watkins,Türkiye’de yaşayan kızkardeşi Marla’nın acil çağrısıyla İstanbul’a gelir. Hamile olan Marla,Olivia’nın geldiği gece kendi evinde karmaşık bir cinayete kurban gider. Polis, cinayetin,Marla’nın boşandığı eşi tarafından işlendiğini delilleriyle ortaya koymasına rağmen,Oliva; kız kardeşinin İstanbul’un başka semtinde,farklı bir kimlikle ikinci.bir hayat sürdüğünü öğrenince,gazeteci refleksiyle araştırmalarını devam ettirir. Olivia, cinayete kurban giden kızkardeşi Marla’nın Türk arkadaşları Emir ve Suzan’ın yardımlarıyla aksiyon, gerilim ve korku dolu bir maceraya girişir.


Vizyon Tarihi: 29.04.2016
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Michael Madsen, Kenan Ece, Brianne Davis,Stephen Baldwin
Süre: 132 Dakika
Tür: Korku

***

Özel Bir Gün


Başrollerinde Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson, Britt Robertson ve Jason Sudeikis’in yer aldığı filmde anneler gününde yolları kesişen farklı kadınların ve çocuklarına annelik yapmaya çalışan yakışıklı bir babanın eğlenceli hikayesi anlatılıyor.

Vizyon Tarihi: 29.04.2016
Yönetmen: Garry Marshall
Oyuncular: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Britt Robertson
Süre: 117 Dakika
Tür: Komedi

Vizyondaki filmler: 22 Nisan 2016


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.