Şahinbey Belediyesi’nden skandal kitap: Kadın ve Aile İlmihali

Gaziantep’in Ak Parti’li Şahinbey Belediyesi tarafından dağıtılan bir kitap belediye meclisini karıştırdı. Öyle ki kitapta kadınların mecbur kalmayınca taksiye binmemeleri gerektiğini belirtiliyor. Televizyon, dergi ve kitapları birer uyuşturucu olarak nitelendiriliyor.

Şahinbey Belediyesi'nden skandal kitap: Kadın ve Aile İlmihali

“Nişanlı çiftlerin birbirlerine dokunmaması gerekir”

Odatv‘nin haberine göre Gaziantep’in AKP’li Şahinbey Belediyesi tarafından dağıtılan bir kitap belediye meclisini karıştırdı. Yazarı Mehmet Paksu olan “Kadın ve aile ilmihali” isimli kitapta, kadınlarla, nişan yapmakla ve televizyonla ilgili skandal ifadeler yer alıyor. Kitap, nişanlı çiftlerin birbirlerine dokunmaması gerektiğini, bir araya geldiklerinde ise ortamda üçüncü bir kişinin daha olması gerektiğini savunuyor.

“Kadınlar mecbur kalmadıkça tek başına taksiye binmesinler”

Belediyenin dağıttığı kitap, kadınlarla ilgili taksiye mecbur kalmadıkça yalnız başlarına binmemeleri gerektiğini söylüyor. Eğer kadınlar taksiye binerse de arka koltuğa binmelerini yazan kitapta, “Bir hanımın mecbur kalmadıkça taksiyi tercih etmemesi en güzelidir” ifadeleri yer alıyor. Ayrıca kitapta “Fuhuş kapısı önce bakışla aralanır” sözlerine de yer veriliyor.


Medya ve futbol birer uyuşturucu

Televizyonu da bir “uyuşturucu” olarak nitelendiren kitap, TRT’yi de bu uyuşturucunun bir parçası olarak nitelendiriyor. Televizyonun ardından dergi ve gazetelerin de “uyuşturucu” olduğu belirtiliyor. Kitap “resmi uyuşturucular” olarak da futbol ve piyangoyu sıraladı.

CHP Belediye Meclis Üyesi tepki gösterdi


Söz konusu “Kadın ve aile ilmihali” isimli kitap Şahinbey Belediye Meclisi’nde de tartışmaya yol açtı. CHP’li Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan, Belediye Meclis Başkanı’na kitabı göstererek inceleme başlatılmasını istedi. Kitaptan bölümler okumak isteyen Kalkan’a Meclis Başkanı izin vermedi. Başkan, itirazını yazılı yapmasını isteyerek Kalkan’ın konuşmasını engelledi.

İşte skandal kitaptan bazı sayfalar:

mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal

mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal mehmet paksu kadın ve aile ilmihali gaziantep şahinbey belediyesi skandal

Kütahya Belediyesi’nden skandal kitap: Evlilik ve Aile Hayatı