AK Parti’nin çelişkili OHAL reklam afişi sosyal medyanın gündeminde

OHAL’in kaldırıldığı için AK Parti’ye oy veren kişinin OHAL varken referanduma gidilerek başkanlık anayasasını desteklemesi sosyal medyada alay konusu oldu.

AK Parti referandum reklamı: OHAL'in kalkmasına da gelmesine de Evet

Anayasa değişikliği için yapılacak referanduma günler kala parti ve grupların kampanyaları da tüm hızıyla sürüyor. AK Parti’nin OHAL’den önce kullandığı reklam afişi sosyal medyanın gündeminde.

‘Evet’ cephesinin büyük aktörü AK Parti’nin reklam kampanyasında yer alan bir afiş seçmenlerin dikkatini çekti. AK Parti’nin genel seçimlerde kullandığı “OHAL kalktı. Baskılar bitti. Köyümde özgürce yaşıyorum. Onlar konuşur AK Parti yapar” afişinin reklam yüzüne bu kez de OHAL altında gidilen referandum için “Birlik için, Dirlik için, tüm kalbimle evet” deniyor.OHAL’in kaldırılması nedeniyle AK Parti’ye oy veren kişinin OHAL varken de AK Parti’nin başkanlık anayasasını desteklemesi sosyal medya kullanıcıları tarafından da alay konusu oldu. (Birgün)

İşte söz konusu reklamlar:

AK Parti referandum reklamı: OHAL'in kalkmasına da gelmesine de Evet AK Parti referandum reklamı: OHAL'in kalkmasına da gelmesine de Evet

Yılmaz Özdil’in kehaneti gerçekleşiyor mu?