Özge Ulusoy’dan olay açıklama: Mankenler fakirlerle mi çıksın?

Hacı Sabancı ile olan birlikteliğini sona erdiren Özge Ulusoy’dan olay yaratan açıklama: “Mankenler fakirlerle mi çıksın?”

Kısa bir süre önce Hacı Sabancı ile olan birlikteliğini sona erdiren Özge Ulusoy Kıbrıs’ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı. Ulusoy ve 6 yıldır aşk yaşadığı Densa Holding Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı kısa süre önce ayrıldı. Bu ayrılığın ardından Ulusoy ‘Aşk acısı çekiyor musunuz?’ sorularına ‘Üzülüyorum ama aşk acıcı çekmiyorum’ diye cevap vermişti.

özge ulusoy hacı sabancı mankenler fakirlerle mi çıksın

Ulusoy geçen gün öğrencilerin olduğu bir söyleşiye katıldı. Dolu bir salona konuşan ve soruları içtenlikle yanıtlayan Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu soruya verdiği cevapla şaşırttı.


özge ulusoy

Öğrenci: Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?

Özge Ulusoy: Böyle bir durum yok mesela Çağla Şıkel Emre Altuğ ile evliydi. Hem ne yapalım mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkalım anlamadım. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin? Ben zaten paraya ihtiyacı olan bir insan değilim…

hacı sabancı özge ulusoy

Özge Ulusoy hayatına sokacağı kişide ‘güven’ duygusuna önem verdiğini söyledi.


Sosyal medya üzerinden de günde beş altı kere evlilik teklifi aldığını söyleyen Ulusoy, Hacı Sabancı’nın kendisine taktığı Çinekop lakabını artık hayatından çıkardığını söylerken benim lakabım eskiden beri Uzun fıstık şeklinde konuştu.

Osmanlı Subayı filmi için eleştirmenler ne diyor?