Kartal Belediyesi’nin Akgezenler paylaşımı tartışma yarattı

CHP’li Kartal Belediyesi sosyal medyadan tartışmalara yol açan ‘Akgezenler’ paylaşımı yaptı. AK Parti seçmeni büyük tepki gösterdi.

Kartal Belediyesi Akgezenler ak yürüyenler paylaşımı tartışma yarattı

Kartal Belediyesi, Facebook hesabından paylaşılan Akgezenler paylaşımı tartışmalara neden oldu. Kartal Belediyesi resmi hesabından yapılan paylaşımda, havanın kapalı olduğu bir görüntü paylaşılarak şunlar yazıldı:

“Günaydın Kartal, Kış mı geliyor? Evet evet “kış geliyor” Nam-ı diğer “winter is coming” 🙂 Sonra işte akyürüyenler de çıkıverir ortaya… Onlar çıkmazsa hatrımız kalır; isimleride pek manidar… Meşhur dizi Game of Thrones’tan bahsediyorum tabi ki, akyürüyenler filan deyince siz ne sandınız ki? 🙂 Hani böyle zombi gibi yürüyüp de kendi cehaletlerini şey pardon ölümlerini ortalığa yaymaya çalışıyorlar filan… Pek de çirkinler, pek… Yobazlık böyle yüze bir çirkinlik mi veriyor, bir acayiplik mi nedir bilinmez?!!?? Sabah sabah dizi muhabbetinin dibine vurmuşke, şakayı bir yana bırakıp güzel bir kış olmasını dileyelim bari, bir de akyürüyenlerin mümkünse Dünya’nın hiçbir yerinde olmamasını diyelelim 😉 Herkesin mutlu ve sıcak yuvasında geçirebileceği güzel bir kış olması dileğiyle.”


kartal belediyesi akgezenler ak gezenler ak yürüyenler paylaşımı

Kartal Belediyesi sosyal medyadan açıklama yaptı

Kartal Belediyesi’nin Akgezenler paylaşımı sonrasında gelen tepkilere karşılık olarak Kartal Belediyesi, bu kez yine Facebook hesaplarından bir açıklama daha yaparak ‘Kartal Belediyesi Kartal’da yaşayan herkese aynı noktadadır. Herkesin inancına, düşüncesine aynı saygı ve hoş görü ile yaklaşmaktadır. Yazıda sadece dünyaca meşhur Game of Thrones dizisinden bahsedilmektedir. Yanlış anlaşılmalara mahal verilmemesini önemle rica ederiz’ dediler. (Kaynak: Boldhaber)

Vatandaşlardan tepki


Akgezenler paylaşımı sonrasında AK Parti’li seçmenler, sosyal medyadan tepkilerini dile getirdiler. İşte Kartal Belediyesi’nin sözlerine karşılık vatandaşlardan gelen tepkiler:

kartal belediyesi akgezenler

kartal belediyesi akgezenler

kartal belediyesi akgezenler

Kadınlar cinsel ilişkide ne ister? ABD’de şaşırtan araştırma