Kartal Belediyesi’nin Akgezenler paylaşımı tartışma yarattı

CHP’li Kartal Belediyesi sosyal medyadan tartışmalara yol açan ‘Akgezenler’ paylaşımı yaptı. AK Parti seçmeni büyük tepki gösterdi.

Kartal Belediyesi Akgezenler ak yürüyenler paylaşımı tartışma yarattı

Kartal Belediyesi, Facebook hesabından paylaşılan Akgezenler paylaşımı tartışmalara neden oldu. Kartal Belediyesi resmi hesabından yapılan paylaşımda, havanın kapalı olduğu bir görüntü paylaşılarak şunlar yazıldı:

“Günaydın Kartal, Kış mı geliyor? Evet evet “kış geliyor” Nam-ı diğer “winter is coming” 🙂 Sonra işte akyürüyenler de çıkıverir ortaya… Onlar çıkmazsa hatrımız kalır; isimleride pek manidar… Meşhur dizi Game of Thrones’tan bahsediyorum tabi ki, akyürüyenler filan deyince siz ne sandınız ki? 🙂 Hani böyle zombi gibi yürüyüp de kendi cehaletlerini şey pardon ölümlerini ortalığa yaymaya çalışıyorlar filan… Pek de çirkinler, pek… Yobazlık böyle yüze bir çirkinlik mi veriyor, bir acayiplik mi nedir bilinmez?!!?? Sabah sabah dizi muhabbetinin dibine vurmuşke, şakayı bir yana bırakıp güzel bir kış olmasını dileyelim bari, bir de akyürüyenlerin mümkünse Dünya’nın hiçbir yerinde olmamasını diyelelim 😉 Herkesin mutlu ve sıcak yuvasında geçirebileceği güzel bir kış olması dileğiyle.”


kartal belediyesi akgezenler ak gezenler ak yürüyenler paylaşımı

Kartal Belediyesi sosyal medyadan açıklama yaptı

Kartal Belediyesi’nin Akgezenler paylaşımı sonrasında gelen tepkilere karşılık olarak Kartal Belediyesi, bu kez yine Facebook hesaplarından bir açıklama daha yaparak ‘Kartal Belediyesi Kartal’da yaşayan herkese aynı noktadadır. Herkesin inancına, düşüncesine aynı saygı ve hoş görü ile yaklaşmaktadır. Yazıda sadece dünyaca meşhur Game of Thrones dizisinden bahsedilmektedir. Yanlış anlaşılmalara mahal verilmemesini önemle rica ederiz’ dediler. (Kaynak: Boldhaber)

Vatandaşlardan tepki


Akgezenler paylaşımı sonrasında AK Parti’li seçmenler, sosyal medyadan tepkilerini dile getirdiler. İşte Kartal Belediyesi’nin sözlerine karşılık vatandaşlardan gelen tepkiler:

kartal belediyesi akgezenler

kartal belediyesi akgezenler

kartal belediyesi akgezenler

Kadınlar cinsel ilişkide ne ister? ABD’de şaşırtan araştırma


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.