Laiklik elden gidiyor diyen adamın yeni videosu çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Haber 365 TV’ye verdiği röportajda ‘laiklik elden gidiyor’ sözüyle sosyal medyada viral olan adamın A Haber’e verdiği yeni röportaj ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde bir gazetenin İstanbul Üsküdar’da yaptığı 24 Haziran seçimleri sokak röportajında ilginç görüntüler ortaya çıkmıştı.

Mikrofon uzatılan yaşlı adam, yaptığı hareketlerle birlikte, “Yok laiklik elden gidiyor“, “Yok irtica geliyor“, sözleriyle sosyal medyada viral olmuştu.


Röportaja bir kadın vatandaşın karışmasıyla da, yaşlı adam çileden çıkmış, vermiş olduğu tepki sırasında “Röportaj” yerine “Kürtaj yapıyor burada” demesi de sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmişti.

İlk röportajı:

A Haber’de aynı adama yer verildi

O yaşlı adam, bugün bir başka röportajda daha görüldü.

A Haber kanalı muhabiri “Vatandaşlar 24 Haziran seçimleri için ne dedi” diye soru sorulup, vatandaşların görüşlerini alırken, aynı yaşlı adamın objektiflere yansıdığı görüldü.

Tartışma çıkmıştı


Yaşlı adam, “Esas laikliği uygulayan bu iktidar” derken, o anlarda söze başka vatandaşlarla da tartışma çıktığı görüldü.

Sosyal medyada viral olmuştu: Laiklik elden gidiyeah Remix

MHP’li Atila Kaya: Erdoğan’a oy vermeyin, tabuta son çiviyi çaktırmayın


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.