AK Parti’ye hainlik yapanlar, hangi yüzle AK Parti’nin kapısına gelecek

Camide seçim çalışması yapan AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’dan cemaate: Edepleriyle oturmak yerine kalkıp da Zillet İttifakı’nın yanında olanlar, AK Parti’ye hainlik yapanlar, hangi yüzle Ak Parti’nin kapısına gelecekler…

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu bir camide partililere hitaben yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

AK Parti ye hainlik yapanlar, hangi yüzle AK Parti'nin kapısına gelecek
Taşkesenlioğlu: AK Parti’ye hainlik yapanlar, hangi yüzle AK Parti’nin kapısına gelecek

— Edepleriyle oturmak yerine kalkıp da Zillet İttifakı’nın, PKK’nın, FETÖ’nün yanında olanlar hangi yüzle Ak Parti’nin kapısını çalacaklar. Onlar çalsa da Ak Parti ne kadar kapısını açacak.


— Cumhurbaşkanım net söylüyor; trenden inenin bir daha trene binme şansı yoktur. Bunu defalarca söyledi, biz de onlara söyledik. Arkalarında hükümet olmazsa, büyükşehir olmazsa hiçbir hizmet yapamayacaklar.


— Onu bildikleri için de millete diyorlar ki siz bizi seçin, biz geleceğiz. Sen bu kadar Cumhurbaşkanına, millete hakaret eden partinin yanında olacaksın, ondan sonra da geleceksin burada oy isteyeceksin.

Trene bakan vatandaşlara: Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.