Kılıçdaroğlu’na yumruk atan saldırganın AKP’li olduğu ortaya çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesi sonrası saldıranlar arasında olan ve Kılıçdaroğlu’na yumruk attığı belirlenen Osman Sarıgün gözaltına alındı. Sarıgün’ün AKP’li olduğu ortaya çıktı.

Ankara Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “Olayın faiillerinden O. S. Sivrihisar’da yakalanıp gözaltına alınmıştır. Olayla ilgili 5 şüphelinin de Çubuk ilçe Jandarma Komutanlığında ifade işlemleri devam etmektedir. Olaya karıştıkları iddia edilen diğer şüphelilerin kimlik tespiti ve araştırılması işlemleri de titizlikle yapılmaktadır. Olay çok yönlü olarak tüm ayrıntılarıyla araştırılmaktadır” ifadeleri yer aldı.

Saldırgan AKP’li çıktı!

Kılıçdaroğlu na yumruk atan Osman Sarıgün gözaltına alındı

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Ankara Çubuk ilçe üyesi Osman Sarıgün için kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildiği duyurdu.Çelik yaptığı açıklamada “Kılıçdaroğlu’na saldıranlar içinde ismi geçen Osman Sarıgün’ün partimiz üyesi olduğu görülmüştür. Ankara İl Yönetim Kurulumuz, Osman Sarıgün’ün Kesin İhraç talebiyle tedbirli olarak İl Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’den şok sözler: O adama yumruk attıracak kadar ne yaptın sen Kılıçdaroğlu