Berna Laçin: Siyasilere ‘senin ağzını silerim’ dersek sıkıntı olmaz değil mi?

Berna Laçin, AKP’nin YSK Temsilcisi Recep Özel’in ‘Adaletinizin terazisini sileyim’ sözlerine benzer sözlerle karşılık verdi: “Siyasiler ve yöneticilere ‘senin ağzını silerim’ dersek sıkıntı olmaz değil mi?”

Berna Laçin: Senin ağzını silerim!

AKP’nin YSK Temsilcisi Recep Özel, Ekrem İmamoğlu’na destek paylaşımlarında bulunan ünlü isimlere yönelik olarak bir paylaşımda bulunmuş, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Sanatınız da adamlığınız da yalan! Seçim yenilemeye verilen tepki adeta ’emir komuta zinciri’ gibi! Partiler kapatıldı, sustular, kıyafetinden dolayı işten atılanlara sustular, PKK öldürürken sustular! Şimdi Ekrem için sıraya girdiler! Adaletinizin terazisini sileyim paslanmasın!”


Recep Özel’in hedef gösterdiği isimler sosyal medya hesaplarından bu sözlerle ilgili paylaşımlarda bulunurken oyuncu Berna Laçin’den de dikkat çekici bir paylaşım geldi.

AKP’li Recep Özel’e benzer karşılık

Laçin kendileri hakkında yapılan bu çıkışın haksız ve ağır olduğunu düşünerek tepkisini gösterirken AKP’li Recep Özel’in yaptığına benzer bir benzetme yaparak şunları söyledi:

Berna Laçin’in paylaşımları:

Senin ağzını silerim dersek…

“Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım”


Laçin, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın, belediyenin düzenleyeceği etkinlikleri Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçılara yasaklamasına da şu paylaşım ile tepki gösterdi:

Kenan Sofuoğlu’ndan sanatçılara: Erdoğan sayesinde milyonersiniz