Kenan Sofuoğlu’ndan sanatçılara: Erdoğan sayesinde milyonersiniz

Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek olan sanatçılara ateş püskürdü: Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var.

Kenan Sofuoğlu'ndan İmamoğlu'na destek olan sanatçılara: Erdoğan sayesinde milyonersiniz

‘Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çeken AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları hedef göstererek “Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var. İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullaniyorsunuz. Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama ‘Fırsatı yakaladık hadi Ak Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim’ diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki; ‘Sen kimsin?’ Motorcunun biriyim ama nankör değilim. Ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım. (Bu arada siyasetçi falan değilim)”Kenan Sofuoğlu’nun sosyal medyada yaptığı o paylaşım:

Kenan Sofuoğlu ekrem İmamoğlu destek olan sanatçılara: Erdoğan sayesinde milyonersiniz

Nevşehir Belediye Başkanı’ndan, Ekrem İmamoğlu’na destek olan sanatçılara ceza