Balayı tatilinde yeni trend: Balayı Villaları

Bir kez yaşayacağınız ve çok özel geçmesi gereken balayı deneyimini sıradan bir otel tatili yerine, tamamen size özel olan, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre farklı ayrıntılar içeren kiralık balayı villaları balayı tatilinden tüm beklentilerinizi karşılayacak.

Balayı tatilinde yeni trend: Balayı Villaları
Balayı tatilinde yeni trend: Balayı Villaları

Özel olarak tasarlanan ve balayı çiftlerinin romantik bir tatil geçirmesi için her türlü detayın düşünüldüğü bu villalarda, unutamayacağınız bir balayı geçirmek için ihtiyaç duyacağınız her türlü ayrıntı düşünüldü. Çoğunlukla iki odaya sahip olan butik balayı villaları, doğanın içerisinde, sessizlikle baş başa kalacağınız bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

 Romantizm ve konfor, kiralık balayı villalarında buluşuyor

Kiralikbalayivillasi.com – Balayı Villaları Lüks detayları romantizm ile buluşturuyor, balayı tatili seçeneklerine yeni bir soluk katıyor. Otellerin kalabalık atmosferinden uzak, ülkemizin en güzel tatil beldelerinde yer alan villalarda eşsiz balayı tatili sizi bekliyor.

Özel yüzme havuzu ve bahçesiyle tatiliniz süresince sadece size ait anlar yaşarsınız. Özellikle bahçenizde yer alan ve sadece size özel olan yüzme havuzunda eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Unutulmaz bir balayı tatili için kiralık balayı villaları

Lüks detaylara sahip kiralık balayı villalarında jakuzi ve sauna gibi tatilinizi güzelleştiren detaylar olabilmektedir. Jakuzili villanızda dilediğiniz gibi jakuzinizin tadını çıkartırken, düğün telaşından ve yorgunluklarınızdan kurtulacaksınız.

Villanızın mutfağında ise istediğiniz yemekleri yapabileceğiniz her türlü mutfak gerecini rahatlıkla bulabilirsiniz. Kiralık balayı villaları sizleri kalabalıktan ve gürültü bir ortamdan uzak tutarak tatilinizi sadece size özel kılar. Tatilde ihtiyacınız olabilecek her şeyi villanızda bulabilirsiniz. Villanızın etrafında bulunan plajlarda denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Tatiliniz süresince özgürce eğlenmenin rahatlığını kiralık balayı villalarında hissedeceksiniz. Akşamları havuzunuzun başında mangal yapabileceğiniz, gözlerden uzak bir şekilde korunaklı havuzlar sayesinde güneşlenebileceğiniz, kiralık balayı villalarında unutulmaz bir tatil sizleri beklemektedir.

Balayı Villaları için Öneri: Kaş / Antalya

Unutulmaz Bir Kaş Tatili İçin Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler!

Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kaş’ta bulunan hem doğal güzellikler hem de tarihi zenginlikler tatilinize renk katacak birçok olanak sağlamaktadır. Antalya’nın her yaz yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan tatil beldesi Kaş, yemyeşil ormanları ve masmavi denizi ile hiç ayrılmak istemeyeceğiniz tatil rotalarından biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihe sahip birçok yapıya da ev sahipliği yapan Kaş’ta gezip görmeniz gereken o kadar çok yer vardır ki bunları bir tatile sığdırmak oldukça zor olabilir…

Kaş tatiliniz süresince mutlaka görmeniz gereken yerler:

Kaş tatiliniz süresince mutlaka görmeniz gereken yerler:

Xanthos Antik Kenti: Kaş’ın merkezine 50 km uzaklıkta olan ve antik çağlardan kalan Xanthos Antik Kenti’ni Kaş tatiliniz süresince gezi listenizde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Antiphellos Antik Kenti: Kaş’a 10 km uzaklıkta yer alan ve göz alıcı bir manzaraya sahip olan Antiphellos Antik Kenti, günümüzde hala ayakta olan dört bin kişilik kapasitesi ile görmeniz gereken yerler arasındadır.

Simena Antik Kenti: Kale, antik mezarlar ve sarnıç gibi antik yapılarıyla bir kısmı sular altında kalan Simena Antik Kenti, Kaş’ın en önemli tarihi zenginliklerinden biri olarak görmenizi önereceğimiz yerlerden biridir.

Patara Plajı Ve Antik Kenti: Kaş’a yaklaşık 60 km uzaklıkta olan Patara Plajı, Gelemiş Köyü sınırları içerisinde yer alan ve Kaş tatiliniz süresince kesinlikle gezip görmenizi tavsiye edeceğimiz yerlerden bir tanesidir.

Mavi Mağara: Kaş’ın en güzel doğal zenginliklerinden biri olan Mavi Mağara, Kaputaş Plajı yakınlarındaki bir deniz mağarasıdır. Mağaraya teknelerle ulaşım sağlayarak bu doğal güzelliği gezip görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Meis Adası: Türkiye ana karasına en yakın Yunan Adası olan Melis Adası, “Kolaylaştırılmış Vize Programı” sayesinde Kaş, tatiliniz süresince teknelerle ulaşım sağlayarak gezip görebileceğiniz yerlerden biri olarak tatilinize renk katacaktır.

Kaş’ın doğal ve tarihi güzellikleri içerisinde eşsiz bir tatile Kiralikbalayivillasi ayrıcalığı ile Kaş kiralık villaları seçeneklerinden size en uygun villayı seçerek evinizin rahatlığında bir konaklama deneyimi ile yaşayabilirsiniz. Birbirinden konforlu, özel yüzme havuzlu ve eşsiz bir manzaraya sahip Kaş kiralık villaları ile rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor…