Basvuru.turkiye.gov.tr (e-Devlet) adresinde ücretsiz maske siparişi açıldı!

e-Devlet’te basvuru.turkiye.gov.tr adresi üzerinden ücretsiz maske siparişi açıldı! Bir kişiye bir haftada 5 maske adresine ücretsiz olarak kargo yapılacak.

Basvuru.turkiye.gov.tr (e-Devlet) adresinde ücretsiz maske siparişi açıldı

Dün ePTTavm.com adresi üzerinden ücretsiz maske siparişi alınmaya başlamış ancak daha sonra site çökünce yeni bir duyuru yayımlanarak e-Devlet üzerinden başvuru yapılabileceği söylenmişti. Bugün ise e-Devlet basvuru.turkiye.gov.tr adresi açıldı.

Hem kendiniz hem de aynı hanede bulunan aile bireyleri için ücretsiz maske talebinde bulunabileceksiniz.


• 1 haftada 5 adet 3 katlı cerrahi maske verilecek.

• Ücretsiz kargo yapılacak.

• T.C. kimlik no ile sipariş verilebilecek.

• Bireysel sipariş yapılacak ancak aile bireyleri de eklenebilecek.


• Sipariş verebilmeniz için cep telefonu, adres gibi iletişim bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekiyor. Ayrıca başvuru formunun en altındaki güvenlik sorusunu da yazmanız gerekiyor.

Başvuru yapmak için: https://basvuru.turkiye.gov.tr/

Astroloji: 6 – 12 Nisan 2020 haftalık burç yorumları


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.