Kasko sigortasını taksitle ödeyebilirsiniz!

Kasko sigortasında yüzde 70’e varabilen hasarsızlık indirimi imkanı kaza yapmamış araç sahipleri için büyük bir fırsata dönüşüyor. 12 ay taksit imkanı sunuluyor!

Kasko sigortasını taksitle ödeyebilirsiniz! fiyatlar hasarsızlık indirim

Trafiğe çıkan tüm araçlar için kasko sigortası en önemli sigorta ürünlerinden biridir. Ülkemizde trafik kazalarının neredeyse tamamı maddi hasarı da beraberinde getiriyor. Araç sahiplerini ekonomik anlamda çok ciddi sıkıntıya sokabilen maddi hasarlara karşı alınabilecek en önemli tedbir ise kasko sigortasıdır. Bilindiği gibi bu sigorta araç sahiplerinin isteği doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Ancak zorunlu trafik sigortasından farklı olarak, bir kaza durumunda karşı tarafın değil sigortalı olan aracın masraflarını karşılıyor.

Öncelikle kasko sigortasının ücretini taksitle ödeme imkanı sunan Generali Sigorta gibi sigorta firmalarının olduğunu belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla bütçe endişesi yaşamadan da kasko sigortasının sunduğu teminatlardan rahatlıkla faydalanılabilir. Üstelik 12 taksit imkanı sunuluyor ve haliyle araç sahiplerinin her ay ödemesi gereken ücret de gayet makul seviyelere geriliyor.

Hasarsızlık indirimi fırsatından faydalanma zamanı!

%70’e varabilen hasarsızlık indirimi imkanı ise kaza yapmamış araç sahipleri için büyük bir fırsata dönüşüyor. Generali Sigorta’nın araç sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri de hasarsızlık indiriminin sembolik rakamlarla yapılmıyor olmasıdır. Aynı zamanda oldukça esnek teminat paketlerinin sunuluyor olduğunu da unutmamak gerekir. Teminat paketleri arasından her araç sahibinin ihtiyacına yönelik seçimler yapması mümkün olabiliyor.

‘Benim Kaskom’ olarak adlandırılan bu kasko sigorta ürünü hasarsızlık indirimi dışında da çeşitli indirimleri kapsıyor. Araç sahiplerinin hangi risklere karşı teminat almak istediğine bağlı olarak sigorta poliçesinin şekillendirilmesi yani kişiye özel bir form kazanmasına olanak tanınıyor. Ardından araç sahiplerinin indirim seçeneklerini değerlendirmesi ve bütçesine en uygun olan poliçe için onay vermesi de mümkün hale geliyor.

Tüm bu işlemler için sadece birkaç dakika ayrılması yeterli oluyor. Zira internet sitesinde zaten konuya dair merak edilen tüm detaylar aktarılıyor. Bu sayede araç sahiplerinin nasıl bir sigorta ürünü satın aldığını çok iyi biliyor olması sağlanıyor. Fiyatlar zaten makul seviyede tutuluyor ve bu durumda kasko sigortası yaptırmamak için geriye hiçbir engel kalmıyor. Generali Sigorta tarafından sunulan en güncel kasko fiyatları için buraya tıklayın ve 2020 fiyat listesine hemen siz de göz atın.