AKP’li Isparta Belediyesi, poster ve promosyon ürünleri için 2,7 milyon TL harcadı

AKP’li Isparta Belediyesi içinde Erdoğan’ın 30 büyük boy posterinin de olduğu promosyon ürünleri için tam 2,7 milyon  TL’lik sözleşme imzaladı.

ısparta belediyesi poster

AKP’li Isparta Belediyesi, poster ve promosyon ürünleri için 2,7 milyon TL harcadı!

Kaferlerin ve restoranların 3 Şubat’ta camlarına, “Devren Satılık” yazısı asarak içerisinde bulundukları durumu protesto ettiği Isparta’da belediye, milyonlarca liralık harcama için kolları sıvadı.


Isparta Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 68 kalem promosyon ürün alımı için 28 Aralık 2020’de ihaleye çıktı. Son tekliflerin 18 Ocak’ta alındığı ihale tamamlandı. Edinilen bilgiye göre, promosyon ürünleri alımı işi ihalesi kapsamında AKP’li Isparta Belediyesi, 17 Şubat’ta yüklenici ile sözleşme imzaladı. İhaleye katılan istekli sayısı henüz açıklanmazken yüklenici ile imzalanan sözleşme bedelinin 2 milyon 797 bin 600 TL olduğu bildirildi.

Özel günlerde dağıtılacak

BirGün’den Mustafa M.Bildircin’in haberine göre ihalenin teknik şartnamesinde, maliyeti 3 milyon TL’ye yaklaşan promosyon ürünlerin arasında 20 bin adet balon, 50 bin adet imsakiye, 150 adet VIP kalem seti, 10 bin adet gül kolonyası, 50 bin adet kandil simidi kutusu ve 4 bin adet puzzle yer aldı.


Promosyon ürün kalemlerinden oluşan listeye Cumhurbaşkanı posteri de dahil edildi. İdarenin, 68 kalemden oluşan talep listesinde 30 adet de Cumhurbaşkanı posteri olduğu belirtildi. Ürünlerin, özel günlerde yurttaşlara dağıtılacağı bildirildi.

Esnaf: Suriyeli dükkan açtı, ne ruhsat var, ne izin var; biz olduk ikinci vatandaş!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.