Çorum’da bedava şapkaya hücum polisi çileden çıkardı!

Çorum’da, trafikte yaya önceliğine dikkat çekilmesi amacıyla “Kırmızı Çizgimizi Çekiyoruz” sloganı ile başlatılan uygulamada vatandaşların bedava şapka ve maske almak için sosyal mesafe kurallarını hiçe sayması polisi isyan ettirdi.

çorum bedava şapkaya hücum

Video aşağıda – Çorum’da bedava şapkaya hücum polisi çileden çıkardı!

Emniyet mensupları tarafından “Kırmızı Çizgimizi Çekiyoruz” etkinliğine dikkat çekmek amacıyla Çorum’da gerçekleştirilen şapka ve maske dağıtımında vatandaşlar mesafe pandemi kurallarını unutunca etkinlikte görevli komiser vatandaşları uyardı.


“Kurallara uyulmadığı sürece maske ve şapka dağıtmıyorum” diyen görevli komiser, kalabalığı sakinleştirdikten sonra ücretsiz ürünleri dağıttı.


Görevli komiser açıklamasında “Böyle olmaz. Siz hastalansanız ben üzülürüm. Sağlıkçılar da biz de sizin için uğraşıyoruz. Çorum olarak kırmızıya dönmüşüz, elbirliği ile maviye döndürelim. Sizler bizim için çok değerlisiniz” dedi.

5 çocuk aynı flütü kullandı, çocukların ailesinden 14 kişi pozitif çıktı!


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.