Soylu, Yerlikaya ve Erbaş’ın katıldığı kalabalık cenaze töreni

Covid-19 sebebiyle ölen Hüsnü Bayramoğlu’nun cenazesine binlerce kişi katıldı. Süleyman Soylu ve Ali Erbaş’ın da bulunduğu cenazede aşırı kalabalık ve sosyal mesafeye uyulmaması dikkat çekti.

kalabalık cenaze

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın katıldığı kalabalık cenaze töreninde koronavirüs tedbirleri hiçe sayıldı.

Saidi Nursi’nin talebelerinden Hüsnü Bayramoğlu’nun cenazesinde Koronavirüs tedbirleri unutuldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Diyanet işleri Başkanı Erbaş’ın katıldığı törende sosyal mesafeye uyulmadı.

cenaze

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın katıldığı cenaze töreninde Koronavirüs tedbirleri unutuldu | Said Nursi’nin talebelerinden olan Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Bayramoğlu, iki haftadır koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Bayramoğlu için bugün Eyüpsultan Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Hüsnü Bayramoğlu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın kıldırdığı cenaze namazına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da katıldı. “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de cenazedeydi.

Türkiye günlük vaka sayısında dünya ikincisi oldu!