TFF, Türkiye A Milli Futbol Takımı’na 3 milyon 750 bin euro prim dağıttı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2022 Dünya Kupası Elemeleri’nde oynadığı 3 maçtan 7 puan çıkaran Türkiye A Milli Futbol Takımı’na toplamda 3 milyon 750 bin euro ödeme yaptı.

tff a milli futbol takımı prim

TFF, Türkiye A Milli Futbol Takımı’na 3 milyon 750 bin euro prim dağıttı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), 2022 Dünya Kupası Elemeleri’nde oynadığı 3 maçtan 7 puan çıkaran Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın primlerini belirlediği öğrenildi. Buna göre TFF, toplamda 3 milyon 750 bin euro ödeme yaptı.


Fanatik’te yer alan habere göre Uğurcan Çakır, Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, Ozan Tufan, Okay Yokuşlu, Hakan Çalhanoğlu, Yusuf Yazıcı, Kenan Karaman, Burak Yılmaz, Mert Günok ve Altay Bayındır 200 bin euro ile en çok prim alan futbolcular oldu.

İşte oyuncu başına verilen primler:

Uğurcan Çakır: 200 bin Euro

Çağlar Söyüncü: 200 bin Euro

Umut Meraş: 200 bin Euro

Ozan Tufan: 200 bin Euro

Okay Yokuşlu: 200 bin Euro

Hakan Çalhanoğlu: 200 bin Euro

Yusuf Yazıcı: 200 bin Euro

Kenan Karaman: 200 bin Euro

Burak Yılmaz: 200 bin Euro

Zeki Çelik: 100 bin Euro

Ozan Kabak 175 bin Euro

Kaan Ayhan: 175 bin Euro

Caner Erkin: 150 bin Euro

Enes Ünal: 150 bin Euro

Taylan Antalyalı: 150 bin Euro

Deniz Türüç: 125 bin Euro

Mert Günok: 200 bin Euro

Mert Müldür: 150 bin Euro

Orkun Kökçü: 100 bin Euro

Emre Kılınç: 50 bin Euro

Dorukhan Toköz: 100 bin Euro

Altay Bayındır: 200 bin Euro

Cenk Tosun: 100 bin Euro

Halil Akbunar: 75 bin Euro


Abdülkerim Bardakçı: 50 bin Euro

tff prim

tff prim listesi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, kripto para borsalarından tüm kullanıcı bilgilerini İstedi


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.