Astroloji: 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları. 27 Eylül, 28 Eylül, 29 Eylül, 30 Eylül, 1 Ekim, 2 Ekim ve 3 Ekim tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Genel etkiler:

Bu haftaya 27 Eylül – 19 Ekim tarihlerini kapsayan yılın son Merkür retrosu damga vuruyor. Terazi burcunda gerçekleşen Merkür gerilemesi tüm burçları etkileyecek (burç yorumları aşağıda). Merkür retrosu özünde zihnimizin biraz bulanması, biraz da iletişim kopukluğu yaşamamız anlamına geliyor. Bu dönemde eski sevgililer kapıya gelebilir. İkinci bir şansı vermeden önce gerekli dersleri alıp almadığına iyi bakmalısınız. Eğer gerekli sınavları geçmişse bir şans verebilirsiniz ancak yine de Merkür retrosunun bitmesini beklemenizde fayda var.


Ayrıca Merkür retrosu döneminde iletişim kazaları da yaşanabilir. Bu dönemde arkadaşınıza atmanız gereken mesajları patronunuza atabilirsiniz. O yüzden bu dönemde göndereceğiniz her mesajı iki veya üç kere kontrol etmelisiniz. Aynı şekilde evrak ve dosyaları da birkaç kere kontrol edip kayıt edin çünkü emekleriniz boşa gidebilir.

Merkür retrosu döneminde aldığınız teknolojik eşyalardan pek fayda sağlayamayabilirsiniz, çok sık bozulabilirler. Yine bu dönemde sözleşmelere imza atarken de beklemekte fayda var. Ama çok iyi bir teklifi aldıysanız ve beklemek istemiyorsanız anlaşmaları detaylıca kontrol etmeden imza atmamalısınız. Ancak bu dönemde düğünleri mutlaka ertelemelisiniz.

koç burcu

Koç burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Kendinizi ilişki odaklı bir gündemin ortasında bulabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinizi dengede tutma, uyumu yakalama ve bir yandan da yalnız kalmama çabalarınız sizi epeyce meşgul edebilir. 27 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Merkür retrosu eşiniz ya da ortağınızla anlaşmazlıkları gündeme getirebilir. Bu dönemde yanlış insanların arkanızdan iş çevirdiğini düşünebilir ve birilerini bu yüzden ‘yok yere’ suçlayabilirsiniz. Yeni ortaklıklardan ve sözleşmelerden uzak durun.

İkili ilişkilerimiz, ortaklı işlerimiz ve evliliğimizde uyumu yakalamak isteyeceğiz. Mantığımız ön plana gelecek ve olası problemler için önceden tedbir almak isteyebiliriz. Aşırı alıngan, hassas ve vesvese yaptığımızı dile getirmek mesleki anlamda da bizleri güçlü kılabilir. Yaşadığımız ilişki problemlerimizi otorite figürlerinden destek alarak da çözüme kavuşturmak onların tecrübelerinden faydalanmak isteyebiliriz.

Koç burçları Merkür retrosu döneminde ilişkilerinde ve ortaklıklarında meydana gelebilecek yanlış anlaşılmalara dikkat etmeliler. İletişim kazalarına çok sık rastlayabilirler. Yanlış kişiye yanlış mesajı atma olayı bu dönemde Koç burçlarının başına gelebilir. Ayrıca geçmişten birileri onlarla iletişim kurmak isteyebilir.

Genel olarak ilişki ve ortaklıklar gündeminizde olacak. Birebir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama ve anlaşılmalar zorlayıcı olabilir. Karşınızdakini anlamak için biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekebilir. Ev ve aile konularıyla meşgul olabilirsiniz. Özellikle eğitim alanında yapılacak anlaşma ya da ortaklıklar gündeme gelebilir. Elbette eski ilişki ve ortaklıklar da bu süreçte gündemi meşgul edebilir. Tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Ani kararlar vermeyin ve olabildiğince soğukkanlı olun.


boğa burcu

Boğa burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Çalışma hayatınız, gündelik rutinleriniz, gündelik yaşamdaki ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımız, hizmetlilerimiz ve rutin işlerimizle ilgili daha net kararlar almak isteyebiliriz. Uzun zamandır meslektaşlarımızla yapmak istediğimiz görüşmeyi yapabilir ve uyumu yakalamak istediğimizi dile getirebiliriz. Evcil hayvan sahiplenebiliriz.

27 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Merkür retrosu, kullandığınız elektronik cihazlarda problem çıkabileceğini gösteriyor. Özellikle iş yerinde kullandığınız cihazlarda olmadık arızalarla karşılaşabilirsiniz. Retro dönemde eski hastalıklarınız ve şikayetleriniz yeniden ortaya çıkabilir; sağlığınıza ekstra önem gösterin.

Kaydedilmeyen dosyalar, yanlış kişiye atılan mesajlar ve yanlış anlaşılmalar gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bu dönemde her şeyi iki üç kere kontrol etmenizde fayda var. Yaşamınızdaki iletişime özellikle yanlış anlama ve anlaşmalar açısından biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. Eski sohbetler, konuşmalar yeniden gündeme gelebilir.

Boğa burçları bu dönemde daha çok iş arkadaşları ile olan ilişkilerde bazı yanlış anlaşılmalara açık olabilirler. Belki ofise geri dönüş zamanında olabilirsiniz. Veya bir süre işe ara vermenizi gerektirecek konular olabilir. Özellikle maddi konularda bazı gecikmeler olasıdır. Eğer bir süredir gelir giderler konusunda aksaklıklar yaşıyorsanız şimdi bunları gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer finansal konularda aksamış bir süreciniz varsa evrak kontrollerinizi yapın.


ikizler burcu

İkizler burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Aşk yaşamınız ve sevdiklerinizle ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de sadece bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz. Geçmiş dönemden bilinç altımıza yer etmiş aşklarımız gündeme gelebilir ve istemesek de yüz yüze gelmek ya da konuşmak durumunda kalabiliriz. Kadersel anlamda etkiler alabiliriz.

27 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında Merkür retrosu gerçekleşiyor. Bu dönemde eski aşklarınız sizinle iletişime geçebilir ya da eski sevgililerinizle ilgili haberler duyabilirsiniz. Retro sürecinde flört ettiğiniz kişilerle olan ilişkileriniz kalıcı olmayacaktır. Seyahat planlarınızla ilgili aksaklıklara dikkat edin.

Eski sevgililer geri dönmek için can atabilir, bir şekilde karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda tesadüfen karşılaşmalar da çok olasıdır. Hayatınızda birisi varsa bu dönemde iletişim sıkıntıları yaşanabilir. Mesajları atarken de okurken de dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle sevdiklerinizle iletişim yanlış anlamalardan dolayı zorlayabilir. Bu retro ilişkilerinizi gözden geçirme zamanı olabilir.

Özellikle daha önce bir ilişki boyutuna taşınamamış partnerlerle tekrar irtibat kurmak çok olasıdır. Ancak kendinizi ifade ederken zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlıyor olması muhtemel. Bu süreçte akışta kalmak fayda sağlayabilir. Hobilerimizle ilgili kendimizi kısıtlayabilir ve kaygılar geliştirebiliriz. Çocuğu olanlarımız ise çocuklarımızla ilgili iletişim problemlerimize çözümler getirebiliriz.


yengeç burcu

Yengeç burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Aile ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor ve siz de bu ilişkilere odaklanmak isteyebilirsiniz. Yuvamızda düzeni ve uyumu sağlamak önceliğimiz olmalı. Mahrem alanlarımızda yarattığımız huzurun yüzümüze yansıyacağı bu süreci değerlendirmek fayda sağlayabilir.

Dördüncü evinizde Retro yapan Merkür; evle ilgili aksiliklere dikkat çekiyor. Evinizde kullandığını elektronik eşyalarla ilgili sorunlar başınızı ağrıtabilir. Ev ve aile konularına dikkat çeken Retro dönem, aile üyeleriyle iletişim sorunlarına da neden olabilir. Merkür retrosundaki gündeminiz genel olarak ev, aile ve iletişim sorunları olacaktır. Komşularınızla kavga etmeden, kiranın yanlış adrese gitmesine kadar pek çok pürüzle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşya alırken de dikkatli olmanızda fayda var, defolu veya arızalı çıkabilir.

İş yerimizde otorite figürlerinin dikkatini çekebilir ve bize avantaj sağlayabilir. Öncelikle temellerimizden yani iç dünyamızdan başlamalı ve önce kendimize samimi olmayı başarabilmeliyiz. Kendi iç dünyamızdaki renklere odaklanmak bize yeni fırsatlar getirebilir.

Belki bir süre evde çalışmanız gerekebilir. Ek gelir konusunda bir fırsat yakalayabilirsiniz. Daha önce yapılmış bir başvuruya istinaden yapılacak bir ödeme olabilir. Vergi ya da sigorta konusunda geçmişle ilgili bir avantaj yakalayabilirsiniz. Evin güvenliğine özen göstermeniz gerekebilir. Bu süreçte iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Sağlığınız daha iyiye gidebilir. Doğru tedavi ya da doktoru bulabilirsiniz. Beslenme diyet ya da egzersiz için destek alabilirsiniz.


aslan burcu

Aslan burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz, iletişiminiz gündeminizi büyük ölçüde kaplayabilir. Ticari anlaşmalar, sözleşmeler uyumu ve dengeyi yakalamak adına tekrar tekrar yenilenmek durumunda kalabilir. Evrak işleri istediğimiz gibi gitmeyebilir.

Merkür 3. evinizde geri gidiyor; iletişim araçlarını kullanırken daha dikkatli olmanız gereken bir dönem. Bu süreçte yanlış kişilere yanlış e-posta ya da mesaj gönderme ihtimaliniz çok yüksek. Seyahatlerde bavullarınız kaybolabilir ya da gerekli eşyaları yanınıza almayı unutabilirsiniz.

Merkür retrosunda seyahatler ve arkadaşlık ilişkileri konusunda iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkacaksanız uçak biletlerinizi birkaç kez kontrol etmenizde fayda var. Eğitim alanlar yine tarihler, ticaretle uğraşanlar ise imzaladıkları sözleşmeler konusunda dikkatli olmalı. Kendinizi anlatmak, anlaşılmak biraz daha zor olabilir, bu durum özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi biraz zorlayabilir.

Eş ya da iş ortağının desteğini alabilirsiniz. Bir mülakat yapabilirsiniz. Veya bir uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Belki de bir yolculuk ertelenebilir. Kardeş veya yakın çevrenizle iletişimde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aracınız için harcamalar yapabilirsiniz. Bu süreçte büyük yatırımlar yapmak yerine geçici çözümler bulmaya çalışın. Merkür retrosunun sona erdiği 19 Ekim sonrasında daha kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ekim ortasında bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.


başak burcu

Başak burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Maddi konulara daha fazla odaklanabilir, elinizdekileri, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. İkinci evinizde gerileyen Merkür, sizi para konularında uyarıyor. 19 Ekim’e kadar gelir gider dengemizi sağlamakta zorlanabiliriz. Kendi kişisel değerlerimizle ilgili karşılık göremediğimizi dile getirebilir ve bugüne kadar dile getirmediklerimizi sakin ve uygun bir dille aktarma ihtiyacı içerisine girebiliriz.

Yaratıcılığımızı, kendi değerimizi aşağı çekebilir ve yetersizlik duygusuyla birlikte vesveseler yapabiliriz. Kendi değerimizi fark etmek üzerine çalışmalar yapabilir ve bu anlamda irademizi güçlendirecek aktiviteler edinebiliriz. Alışverişlerinizde, özellikle internet üzerinden satın aldığınız ürünlerde sorun yaşayabilir, aslında almadığınız bir şeyin parasını ödeyebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili kararları retro sonrasına bırakın.

Bu dönemde yanlış yere para gönderebilir, beklediğiniz paralar konusunda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Belki de bir ürüne gereğinden fazla para ödeyebilirsiniz. Finansal konularda son derece dikkatli olmanızda fayda var. Maddi konularda gelir gider dengesini korumanız gereken bir zaman aralığındasınız. Bu zaman aralığında borç alıp vermek iyi bir fikir olmayabilir.


Hayatı biraz daha rölantiye alabilirsiniz, başta ilişkiler olmak üzere pek çok konuyu gözden geçirme zamanınız olabilir. Sizden gizlenen bazı şeyler olabilir. Maddi konularda daha önce değerlendiremediğiniz bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli yatırım kararlarında aceleci davranmayın. Ailenizden destek almanız olasıdır.


terazi burcu

Terazi burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Kişisel istek ve beklentileriniz artık ön plana çıkıyor. 23 Ekim’e kadar istek ve heveslerinizi gerçekleştirme yönünde kendinizi büyük bir motivasyon içinde bulacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerimiz yoğunlaşabilir. Arabuluculuklarınız artabilir ve kendinizden önce başkalarının iyi hissetmesi için fedakar bir tutum içerisine girebiliriz. Öğrenme ve öğretme isteğimiz artabilir. İkili ilişkilerimizde dengede kalmak ve karşı tarafın tam olarak neye ihtiyacı olduğunu kavramak ilişkimizde avantajı sağlayabilir.

Burcunuzda geri giden Merkür, kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacağınız bir döneme işaret ediyor. Retro süresince yeni ilişkiler konusunda hemen karar vermemeli, yeni işlere başlamamalı ve yeni eşyalar satın almaktan kaçınmalısınız. Gerileme döneminde yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Terazi burçları bu dönemde hayatlarındaki her planı yeniden gözden geçirmeliler, değiştirmek ya da yavaşlatmak zorunda kalabilirler. Bu dönemde kafaları karışabilir, daha önce verdikleri önemli kararları değiştirmemeye gayret etsinler. Geçmişte karşılarına çıkan olay ve durumlar tekrar çözülmek üzerine önlerine düşebilir.

İletişim becerilerinizi kullanmanız biraz zor ve çetrefilli hale gelebilir. Kendinizi ifade edip anlatmak biraz daha zorlaşabilir. İlişkiler konusunda yakın zamanda alınan kararları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle bir süredir kendinizi daha gergin ve aceleci hissediyor olabilirsiniz. Yavaşlamak bu süreçte sizin için daha destekleyici olacaktır.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: İlişkiler ve ortaklıklar konusunda daha motive olabilirsiniz ancak kontrolünüz dışı durumları, yanılgı ve aldanmaları göz önüne almayı unutmayın. İletişim kurmak istemeyebiliriz. İletişim kurmak yerine yazmak çizmekle meşgul olabiliriz. Akrepler için biraz riskli bir zaman aralığı. Dedikodular retro sürecinde artabilir. Ancak 19 Ekim sonrasında her şey daha iyi olacaktır. Bu süreçte mahremiyetinize özen gösterin.

12. evinizde gerçekleşecek Merkür Retrosu, eski sağlık sorunlarınızı yeniden yaşamanıza neden olabilir. Geçmişte kapattığınızı sandığınız bazı konular yeniden karşınıza gelebilir. Hakkınızda duyacağınız dedikodular sıkılmanıza sebep olabilir ama bu dönemde gerçek düşmanlarınızı tanımanız size fayda sağlayacak.

Karamsar düşüncelere bürünebiliriz. Vesveselerimiz artabilir. Rutin işlerimiz ve iş yaşantımızda yanlış anlaşılmaktan korkabilir ve geri planda kalmak isteyebiliriz. Yetersizlik hissiyatımız artabilir. Önemli olan kendi içimizdeki güzelliklere ve renklere yönelmek enerjimizi yükseltebilir. Bu süreci ilişki kurduğu kişileri ve işleri gizli tutmak işlerini gizli ürütmek isteyebiliriz.

Akrep burçları bu dönemde içsel bir bekleme dönemine girmiş gibi hissedebilirler. Düşünceleri çok fazla geçmişe takılabilir. Eski mevzuları düşünmek, korkuların ve endişelerinin artması bu dönemde çok mümkün gözüküyor. Arkalarından çevrilen işleri ve düşmanlıkları fark edebilirler. Biraz daha dikkatli olmaya çalışmalılar. İlişkilerde iletişim konusuna çok daha özen göstermeniz gerekebilir. Dalgınlık, unutkanlık ve sakarlıklara bu dönemde ekstra dikkat etmelisiniz. Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Ardından görev ve sorumluluklar kendilerini hatırlatabilir.


yay burcu burç yorumları

Yay burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Çok daha sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelirken onlarla ortak iş ve uğraşlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ailenize ilişkin kararlar gündeminize gelebilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri bizim için önem kazanabilir. Bu çalışmalardaki önceliğimiz uyumlu olmak, paylaşmayı bilmek, paylaşımcı olmak olabilir. Arkadaşlık ilişkilerimiz ve sosyal çevremizde fikir alışverişlerimizi arttırabiliriz. Geleceğe yönelik planlarımız için araştırmalarımızı iki katına çıkartabiliriz.

Merkür 11. evinizde geri gidecek; iş ortamınızda ya da arkadaş çevrenizde oluşabilecek yanlış anlamalar canınızı sıkabilir. Yanlış bilgilerin ve haberlerin dikkat çekeceği bu dönemde, alacak verecek işlerinde çıkacak sorunlara dikkat edin. Yay burçları Merkür retrosu döneminde sosyal çevreleriyle ilgili bazı şaşırtıcı gelişmelerle karşılaşabilirler. Kimin dost kimin düşman olduğunu fark edeceğiniz bir dönem. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Bu dönem sizin için biraz izleme zamanı. Hayallerinizle ilgili yaşanacak bazı gelişmeler, her şeyi tekrar gözden geçirmenizi sağlayabilir. Kalabalık ortamlarda eski sevgililer ile karşılaşma olasılığı yüksektir. Bu retro sürecinde özellikle eski çevrenizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yakalayabilirsiniz. Daha önce kaçırdığınız bir fırsatı bu dönemde yakalayabilirsiniz.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Hedeflerinize ve planlarınıza daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Her türlü mücadeleyi gösterme konusunda kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bilinir olmak, popüler olmak ve fark edilmek isteğinizin arttığı bir süreçte olacaksınız. Çalışanlarımız yükselmeyi, terfi almayı hedefliyor olabilir. Sanatsal faaliyetlerimizle ön plana çıkmak isteyebiliriz.

Otorite figürleri, patronlarımız ve toplum içi iletişimize odaklanabiliriz. Yapmak istediğimiz ama bugüne kadar söyleyemediklerimizi aktarmak isteyebiliriz. Bugüne kadar kararsız kaldığımız konularda asıl istediğimiz konuya odaklanabilir ve o konu üzerinde araştırmalara girebiliriz.

10. evinizde retro yapan Merkür nedeniyle kariyer hayatınızı ilgilendiren kararları gerileme döneminden sonra ele almalısınız. Merkür retrosu kariyer evinizde geriliyor. Anlaşmaları, işleri tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Detayları fark edebilmeniz için aynı işi yanlış anlaşılmalardan dolayı birkaç kez yapmak zorunda kalabilirsiniz. İş yerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişime çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönem, iş değiştirmek ve işle ilgili yeni kararlar almak için uygun değildir. İş yerinde yanlış bilgiler ve yanlış kişilere giden e-posta’lar yüzünden başınız ağrıyabilir.

Merkür retrosunda üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle iletişime dikkat edip özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde üstlerinizle anlaşmak, uzlaşmak biraz daha sabır gerektirebilir. Kariyer konusunda önemli bir yeniden yapılanma süreci olabilir sizler için. Özellikle yönetim kademesi ile iletişime dikkat edin. İşinizle ilgili her tür iletişim, veri, evrak ve döküman konusunda dikkatli olun. Bu süreçte kariyer değişimi gündeme gelirse retronun sona ereceği 19 Ekim sonrasını bekleyin.


kova burcu burç yorumları

Kova burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Uzaklarla ilgili hedeflerinize, amaçlarınıza daha odaklı olabilirsiniz. Keşif, macera, seyahat motivasyonunuz yükselebilir. Farklı kültürler ve farklı fikirler üzerine eğilim gösterebilir, uzun zamandır almak istediğimiz eğitim için araştırmaya girebiliriz ya da bugüne kadar araştırmasını yaptığımız ama bir türlü başlamak için karar veremediğimiz eğitimi almaya başlayabiliriz.

Hukuki süreçler üzerine düşebiliriz. Yabancı dil eğitimine de başlamak için uygun zamanlar. Sevgi anlayışımız değişebilir. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeleri ikili ilişkilerimizi düzeltmek üzerine harmanlayabiliriz. İkili ilişkilerde bir türlü anlam veremediğimiz tekrar eden problemler üzerine düşebilir ve çözümler geliştirmek için danışmanlık almak, danışmak isteyebiliriz.

Merkür dokuzuncu evinizde retro yapıyor, bu da eğitim ve yolculuk konularına dikkat çekiyor. Bu dönemde başladığınız eğitimler yarıda kalabilir, sınavlarda türlü aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkıyorsanız bavullarınızla ya da konaklama yapacağınız yerle ilgili problemlere dikkat etmenizde fayda var.

İletişim ve eğitim konularında bazı aksamalar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Uzaklardan beklediğiniz aramalar, haberler biraz gecikebilir, sabırlı olmalısınız. Aynı zamanda kendi hayat planınızda detayları fark edeceğiniz bir dönem olacak. Olaylarda aksilikler yaşadıkça farkındalığınız artacaktır.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Ortak maddi konularda, iş, yatırım, girişim konularında kendinizi daha istekli, motive hissedebilirsiniz. Evlilik, ortaklık ya da miras kanalıyla maddi kazançlar elde edebiliriz. Fakat bu süreci olumsuz değerlendirip sürekli başkalarına ihtiyacımız varmış gibi de hareket edebiliriz.

Maddi anlamda destek beklemek faydalı olmayabilir. İkili ilişkilerimizde daha derin duygular ve derinleşme ihtiyacı içerisine girebiliriz. Gelir gider dengemizi korumak elimizde eski ne varsa ihtiyacı olanlara vermek fayda sağlayabilir. Bilinmeyene olan merakımız artıyor.

Sekizinci evinizde geri gidecek Merkür, unuttuğunuz bir takım borç ve ödemelerin karşınıza çıkmasına neden olabilir. Para konularında aksiliklerin olabileceği retro dönemi boyunca banka işlemlerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde mirasla ilgili konular da gündeminize oturabilir.

Balık burçları Merkür retrosu döneminde parasal konular ve detaylar ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Gelmeyen paralar, geciken ödemeler Balık burçlarının bir şeyleri fark etmesini sağlayabilir. Para konularına dikkat etmeliler, yatırım yapmak için doğru zaman olmayabilir. Partnerinizle bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Özellikle iş ortaklıklarında maddi konularla ilgili bazı aksaklıklar yaşanabilir. Eğer kredi, vergi ya da miras gibi maaş harici gelirlerle ilgili başvuru yapacaksanız bazı tekrarlar olabileceğinin farkında olun. Belki eski ödemelerle ilgili bir geri ödeme durumu olabilir. Geciken bazı ödemeleriniz varsa bu süreçte bunları alabilirsiniz. Borç vermek için uygun bir zaman aralığı değil.


İndigo Dergisi‘ni Facebook ve Instagram‘da takip edin.

Astroloji