A101 kepenk indirip fiyat etiketlerini değiştirdi!

Dolar ve Euro rekor tazeleyince zincir marketlerden A100, bir şubesinin kapılarının kilitledi ve fiyat etiketlerini değiştirdi. Vatandaşlar kapıda bekledi.

A101 fiyat

Video aşağıda – Dolar bugün 14,50 zirvesinden 15 TL’ye doğru koştu. Dolar ve Euro kurlarındaki artış, gıda fiyatları başta olmak üzere her şeyi etkiledi. Türk Lirası’nın değer kaybı sonrası Eskişehir’de bulunan bir A101 Market şubesinin kapıları kilitleyip etiketleri değiştirdiği görüldü.

Vatandaşlar kapıda bekledi, etiketler değiştirildi

Bir vatandaş tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntülerde iddiaya göre Eskişehir’de bulunan bir A101 Market şubesi dolar kurundaki artış sonrası kapıları kilitledi ve etiketleri değiştirdi. Alışveriş için zincir markete gelen vatandaşlar şaşkına dönerken olay anı anbean kameralara yansıdı.


112 ürüne zam geldi: Fiyat listesi paylaşıldı

Sosyal medyada A101 marketlerin yeni fiyat etiketleri listesi paylaşıldı. Listede 112 ürünün fiyatlarının değiştiği görülüyor.

a101 fiyatlar

fiyat listesi


İşte zincir marketin gün içinde kepenk indirip fiyat etiketlerini değiştirdiği o görüntüler:

Bazı marketlerde satış kısıtlaması başladı: Taneyle satılıyor!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.