Dört Mevsim Rahatlıkla Gidebileceğiniz Bir Tatil Düşünün; Sapanca Otelleri

Sapanca, sahip olduğu doğası ve benzersiz güzellikleriyle en iyi tatil rotalarından biridir. Özellikle bahar ve kış aylarında eşsiz bir görünüme bürünen Sapanca, İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle de tatilseverler tarafından sıklıkla tercih edilir.

sapanca otel fiyatları

Çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz bu bölgede bulunan oteller, misafirlerini konforlu bir şekilde ağırlayabilmek için gereken her türlü hizmeti sağlar. Sapanca otelleri, birbirinden farklı konseptlerde hizmet verir. Oteller arasından kendinize en uygun olanı tercih ederek hayalini kurduğunuz tatile hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Sapanca romantik oteller, baş başa geçirilecek bir tatil için akla ilk gelen yerlerden biridir. Sevdiğiniz kişi ile birlikte doğanın kucağında sakin ve huzur dolu bir tatil yapmak istiyorsanız

bölgede bulunan tüm oteller istediğiniz tüm kriterleri karşılamak için sizleri bekliyor. Bölge içerisinde tatilseverlerin isteklerini karşılayacak çeşitli hizmet anlayışlarına sahip konaklama mekanları bulunur.

Tatilini kişisel bakım ağırlıklı geçirmek isteyenler için bu oteller biçilmiş kaftandır. Sapanca spa oteller, bunlardan biridir. Bungalov Sapanca otelleri ise son zamanların en sık tercih edilen konseptidir. Daha otantik bir ortamda tatil yapmak isteyenler için bu bungalov oteller son derece uygun bir seçenektir. Sapanca Sakarya otelleri, özellikle kış aylarında hafta sonu tatili yapmak isteyenler için harika bir seçenektir.

bungalov

Sapanca’nın Güzelliklerini Sizler İçin Derledik

Sapanca otelleri arasından kendinize uygun bir konaklama noktası seçerek uzun yıllar unutamayacağınız bir tatile çıkabilirsiniz. Bölge, eşi benzeri olmayan bir doğa yapısına sahiptir. Aynı zamanda hem kayak hem de göl kenarı yürüyüşü yapabileceğiniz ender tatil rotalarından biridir.

sapanca gölü

Sapanca Gölü kenarında uzun yürüyüşler yapabilir veya burada bulunan restoranlardan birinde manzara eşliğinde yemek yiyebilirsiniz. Bölgede bulunan Kartepe, kış aylarında kayak sporu yapmak isteyenler için benzersiz tesislere sahiptir. Kartepe’nin eteklerinde yer alan Maşukiye’de ise ATV turlarına katılabilir, bölgenin doğal güzelliklerine yakından şahit olabilirsiniz. Sapanca etrafında bulunan Rüstempaşa Camii, Rahim Sultan Camii ve Hasan Fehmi Paşa Camii gibi tarihi mekanları da ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, 189 hektarlık vahşi yaşam alanına sahip olan Ormanya’yı da keyifle gezebilirsiniz.

Sapanca Otellerini Tercih Etmeniz İçin 5 Sebep

Sapanca otelleri, birbirinden farklı konaklama özelliklerine sahiptir. Bölge içerisinde tüm tatilseverlerin kendilerine uygun bulabilecekleri farklı tarz ve özelliklere sahip oteller mevcuttur. Benzersiz doğal güzelliklere sahip olan Sapanca, yılın her zamanı tercih edilebilir.

ng spa resort

Çeşitli aktiviteler sunan Sapanca otellerinden birini tercih etmeniz için 5 sebep:

  1. Sapanca; doğası, temiz havası ve doğal güzellikleriyle benzersiz bir tatil noktasıdır.
  2. Bölge içerisinde bulunan oteller, farklı özelliklerde hizmet verir. Bu sayede aralarından kendinize en uygun olanını kolaylıkla tercih edebilirsiniz.
  3. Sapanca otelleri, merkez bölge içerisinde konumlandırılmıştır. Yapılacak olan tüm aktiviteler, çok kısa bir uzaklıktadır. Dolayısıyla herhangi bir ulaşım aracına ihtiyaç duymazsınız.
  4. Otellerin hizmet kapsamları oldukça çeşitlidir. Tatil amacınıza göre size hitap eden oteli kolayca bulabilirsiniz.
  5. Bölgede bulunan oteller, Marmara Bölgesi içerisinde ender bulunan kış sporları yapılabilecek tesislere sahiptir.

Sapanca Otel Rezervasyonlarında Setur’un Size Özel Sunduğu Avantajları Kaçırmayın!

sapanca bungalov

“Sen Hayalini Kur, Tatilin Adı Setur” sloganı ile kullanıcılarına hitap eden Setur, yılın her dönemi avantajlı alışveriş fırsatları sunar. Setur üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik vazgeçmeniz durumunda 72 saate kadar para iadenizi de alabilirsiniz. Özellikle World ile yapacağınız alışverişlerde çok daha fazla taksit oranına sahip olabilir, Worldpuan indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan son derece avantajlı fiyatlarla hayallerinizdeki tatilin keyfine doyasıya varabilirsiniz.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.