Video: Karları şu evin önüne at, kapat yollarını, onlar CHP’li!

Zonguldak Ereğli’de çekilen bir video tartışma yarattı: “Karları şu evin önüne at! Kapat yollarını. Onlar CHP’li!”

zonguldak ereğli

Video aşağıda – Kar yağışının etkili olduğu Karadeniz Ereğli’de yerel gazete sahibi bir kişinin, Zonguldak’tan çağırdığı özel ekiple yolları açtırdığı video sosyal medyada gündem oldu.

Karadeniz Ereğli’nin CHP’li belediye başkanı Halil Posbıyık’ın karla kapanan yolları açtırmadığını ve Zonguldak’tan özel ekip çağırdıklarını öne süren gazete sahibinin videoda “Karları şu evin önüne at, kapat yollarını, onlar CHP’li” dediği duyuluyor.


Karadeniz Ereğli’de yerel gazete sahibi olduğu ifade edilen bir kişinin paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Kar yağışının etkili olduğu ilçenin CHP’li Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın kapanan yolları açtırmadığını iddia eden gazete sahibi Zonguldak’tan özel ekip çağırdıklarını ifade etti.

“Özel ekip çağırmak zorunda kaldık”

Kiraladıkları kepçenin yardımıyla kendi yollarını kendilerinin açmak zorunda kaldığını iddia eden şahsın çektiği videoda, toplanan karları CHP’lilerin evinin önüne yığmaları konusundaki uyarıları ise büyük tartışma yarattı.

“Karları şu evin önüne at, onlar CHP’li”

Gazete sahibi kişinin “Karları şu evin önüne at, ikinci evin önüne! Kapat yollarını, onlar CHP’li” ifadelerini kullandığı videoda net bir şekilde duyuluyor.


Kar temizleme çalışmaları sırasında çekilen ve internette paylaşılan video yeni bir tartışmanın fitilini ateşlerken, CHP’li isimlerin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi videoyu paylaşarak sergilenen tavra tepki gösterdi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na: Birileri kafayı bulmaya gidiyor. Kar, fırtına hiç umurlarında değil


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.