Video: Karları şu evin önüne at, kapat yollarını, onlar CHP’li!

Zonguldak Ereğli’de çekilen bir video tartışma yarattı: “Karları şu evin önüne at! Kapat yollarını. Onlar CHP’li!”

zonguldak ereğli

Video aşağıda – Kar yağışının etkili olduğu Karadeniz Ereğli’de yerel gazete sahibi bir kişinin, Zonguldak’tan çağırdığı özel ekiple yolları açtırdığı video sosyal medyada gündem oldu.

Karadeniz Ereğli’nin CHP’li belediye başkanı Halil Posbıyık’ın karla kapanan yolları açtırmadığını ve Zonguldak’tan özel ekip çağırdıklarını öne süren gazete sahibinin videoda “Karları şu evin önüne at, kapat yollarını, onlar CHP’li” dediği duyuluyor.


Karadeniz Ereğli’de yerel gazete sahibi olduğu ifade edilen bir kişinin paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Kar yağışının etkili olduğu ilçenin CHP’li Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın kapanan yolları açtırmadığını iddia eden gazete sahibi Zonguldak’tan özel ekip çağırdıklarını ifade etti.

“Özel ekip çağırmak zorunda kaldık”

Kiraladıkları kepçenin yardımıyla kendi yollarını kendilerinin açmak zorunda kaldığını iddia eden şahsın çektiği videoda, toplanan karları CHP’lilerin evinin önüne yığmaları konusundaki uyarıları ise büyük tartışma yarattı.

“Karları şu evin önüne at, onlar CHP’li”

Gazete sahibi kişinin “Karları şu evin önüne at, ikinci evin önüne! Kapat yollarını, onlar CHP’li” ifadelerini kullandığı videoda net bir şekilde duyuluyor.


Kar temizleme çalışmaları sırasında çekilen ve internette paylaşılan video yeni bir tartışmanın fitilini ateşlerken, CHP’li isimlerin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi videoyu paylaşarak sergilenen tavra tepki gösterdi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na: Birileri kafayı bulmaya gidiyor. Kar, fırtına hiç umurlarında değil