Kiralık Villa: Huzurun Anlamını Yeniden Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Evet, kiralık villa demek huzur demek… Ama yalnızca bununla sınırlı değil. Öyle çok güzelliği bir arada bünyesinde bulunduruyor ki, insan hangi yılda, hangi zamanda olduğunu bile unutabiliyor. Tatiller de biraz bunun için yapılmıyor mu zaten?

havuzlu kiralık villa

Stresinizi üzerinizden atamadığınız, küçük bir odada yemek saatinden havuz saatine koşup durduğunuz bir tatilde gerçekten dinlenebilir misiniz? Yoksa her şeyiyle size özel kiralık villanızın geniş terasında oturup içkinizi yudumlarken mi? Evet, ikincisi dediğinizi duyar gibiyiz.

Aile ile bir arada yapılan tatillerin değeri ise paha biçilemez! Bu özel anlarınıza hiçbir şeyin gölge düşürmesine izin vermek istemediğimiz için villa kiralama sürecinde her şeyin kusursuz işlemesi için tutkuyla çalışıyoruz…

Doğru Kiralık Villa Tercihi ile Dünyanın En Mutlu İnsanı Olabilirsiniz!

Evet, doğru… Eğer ne istediğinizi iyi biliyorsanız, önceliklerinizi iyi belirlemişseniz kendinize en uygun villa seçeneğini dakikalar içinde bulacaksınız!

Aşağıda beklentilerinize bir rehber olabilecek adımlar bulabilirsiniz;

 • Doğayla baş başa sessiz bir tatil mi yoksa hareketli bir tatil mi?
 • Denizin dalga seslerini duymak mı yoksa kuş seslerini hissetmek mi?
 • Farklı insanlarla tanışabileceğiniz sosyal bir konum mu yoksa inziva mı?
 • Tarihi ve kültürel gezileri kapsayan bir tatil mi yoksa sadece deniz-kum-güneş mi?
 • Bahar aylarında sakin bir tatil mi yoksa yaz aylarında canlı bir tatil mi?

İşte kiralık villada tatil yapmadan önce kendinize sorabileceğiniz sorulardan bazıları…

Uygun Fiyatlı Kiralık Villalar İle Daha Uzun Süren Tatiller…

Burada yine karar size kalmış… Örneğin 5 günlüğüne lüks bir villada kalmak mı yoksa 10 günlüğüne uygun fiyatlı villa tercihi yapmak mı? Belli bir bütçeniz varsa her iki koşulu da değerlendirebilirsiniz. İkisinin de kendi içinde avantajları yanları var. Eğer konforlu bir tatil benim için çok önemli diyorsanız kim harika bir lüks villa seçimine hayır diyebilir ki?

Bu noktada erken rezervasyonun öneminden bahsetmeden geçmek olmaz? Kiralık villa tatilinizi ne zaman planlıyorsunuz? Örneğin önümüzdeki haziran ayında… Bu yüzden rezervasyonunuzu Nisan ayından yapmış olmak size ciddi manada maddi avantaj sağlayacaktır.

Ayrıca yer kalmama riskinden de kurtulmuş olursunuz.

Biliyorsunuz ki her geçen gün daha fazla insan yazlık villa tatili tercih ediyor. Otel tatilleri artık tahtını villalara teslim ediyor. Bunda pandemi koşullarının da etkisi büyük elbette. Bu yüzden insanlar sadece kendine özel yüzme havuzunda yüzmek, tüm mekânı yalnızca kendisi kullanmak istiyor. Haksız da değiller!

Villa Kiralayacağım, Ama Nerede?

Bu konu çok önemli. Evet, bir villa kiralamak istiyorsunuz ama aklınız çok karışık. Bodrum mu, Kaş mı, Kalkan Merkez mi yoksa Fethiye mi?

İşte Tatilnekolay’ın villa kiralama hizmeti sunduğu bazı bölgeler;

 • Antalya kiralık villalar
 • Kaş kiralık villalar
 • Kalkan kiralık villalar
 • Muğla kiralık villalar
 • Yalova kiralık villalar
 • Bursa kiralık villalar
 • İstanbul kiralık villalar
 • Şile kiralık villalar
 • Fethiye kiralık villalar
 • Ölüdeniz kiralık villalar
 • Dalaman kiralık villalar

Tüm bölgelerde listelenen kiralık villa seçeneklerinize tatilnekolay.com web sitemizin arama filtrelerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Tatil Anlayışı Yeni Nesil ile Birlikte Değişti!

Artık insanlar otellerdeki gibi tek bir odada tatillerini geçirmek istemiyor. Kiralık villa mantığı her anlamda daha özgürleştirici bir mekan sağlıyor. Yanınızda sevdikleriniz, karşınızda manzara, önünüzde havuz ve mis gibi bir doğa… Sanki dünyada sadece siz varmışçasına bir ayrıcalık hissi dört bir yanınızı kuşatıyor.

Tatil dediğiniz böyle olmalı, değil mi?

havuzlu kiralık villa

Bir diğer konu ise, villa kiralama sürecindeki en önemli avantajlarından biri olan gizlilik faktörüdür. Özellikle muhafazakar aileler açısından düşünüldüğünde muhafazakar villa tatil, herkesin tek bir çatı altında toplamayı sağlar. Havuza birlikte girebilir, yemeklerinizi birlikte yiyebilirsiniz.

Tatilnekolay.com zamanınıza değer verir. Unutmayın, tatilde geçirdiğiniz her bir dakika günlük hayatta geçirdiğiniz saatlere bedeldir!

Peki birlikte villa kiralama deneyimi edineceğiniz tatil arkadaşlarınız ne tür isteklere ve beklentilere sahip?

 • Özel gereksinimi olanlar var mı? (Varsa öncesinde ekip arkadaşlarımıza bildirebilirsiniz.)
 • Ekipte çocuklar var mı? Varsa seçtiğiniz villa çocuklar için uygun mu?
 • Denizi mi tercih ediyorlar mı yoksa havuzu mu?
 • Yemek yapmak ve diğer işler için iş bölümü yapmak konusunda uyumlular mı?

Unutmayın, mükemmel bir villa tatili organizasyonu uyum sağlamaktan geçiyor. Siz barbekü başında yemeklerin pişmesini beklerken birilerinin de sofrayı hazırlaması hiç de fena bir fikir değil…

villa çırağan

Örneğin Villa Çırağan‘ın sultanlar gibi hissedeceğiniz harem tipi oturma köşesinde izleyeceğiniz gün batımı kalbinize işleyecek. Yine Kalkan’ın eşsiz ormanlarının sanki doğal bir parçası gibi duran Villa Likya’yı henüz listenize almadıysanız değerlendirmenizi öneririz. Egzotik konseptiyle sizi güneyin sımsıcak atmosferiyle kucaklayacak… Ve en asil villalarımızdan biri olan Villa Truva, asalet ve kalitenin ortak adresidir. Şirin verandası, geniş havuzu ve begonvillerle sarmalanmış taş duvarlarıyla size farklı bir dünyanın kapılarını açacak!

Yani kısacası her açıdan huzurlu ve eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor!

En iyi manzaralar, denizden gelen mis gibi esintiler, tatlı tatlı esen ılık bir rüzgar ve yanınızda sevdikleriniz. İşte mükemmel bir tatilin tanımı bu kadar basit. Tatilnekolay.com kiralık villa seçeneklerimizi keşfedin, geriye unutulmaz anılar bırakın…

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.