Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi Netflix’te yayında

Cem Yılmaz’ın yarattığı komedi dizisi Erşan Kuneri ilk sezonu ile Netflix’te yayında. Dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Çağlar Çorumlu gibi isimler yer alıyor.

Erşan Kuneri

Erşan Kuneri dizisi konusu ve oyuncuları ile ilgili detaylar merak ediliyor. 13 Mayıs 2022 tarihinde Netflix’te izleyici karşısına çıkacağı duyurulan dizi yayında. Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı Erşan Kuneri’nin kadrosunda sürpriz isimler de yer alıyor.

Erşan Kuneri dizisi konusu:

Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar. Her bölüm, farklı bir türe ait parodi içeriyor.


Erşan Kuneri oyuncuları:

  • Cem Yılmaz
  • Zafer Algöz
  • Ezgi Mola
  • Çağlar Çorumlu
  • Uraz Kaygılaroğlu
  • Nilperi Şahinkaya
  • Merve Dizdar
  • Bülent Şakrak
  • Can Yılmaz

Grand Pera’da gala

Cem Yılmaz’ın bugün Netflix’te yayına giren yeni dizisi ‘Erşan Kuneri’nin galası dün akşam Grand Pera’da yapıldı.

Katılım ve ilginin yüksek olduğu galada başta dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Cem Yılmaz olmak üzere dizinin başrol oyuncuları; Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak tam kadro yer aldı.

Cem Yılmaz: Ekibimiz çok sağlam çok tecrübeli

ezgi mola merve dizdar

Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olan ‘Erşan Kuneri’yi izlemeye geçmeden önce tüm misafirler projenin hikâyesini bizzat yapımın kahramanlarından dinledi.


Cem Yılmaz, “Her bölümde başka tür bir film vardı. O türlerden, daha çekmediğimiz bir sürü var. Eğer ikinci sezonu yaparsak bambaşka filmler çekeriz. İzleyicilerin bu macerayı, bir hafta sonu arkadaş grubuyla izleyip de hoşça vakit geçirmesini istiyoruz. Çekimlere başlamadan 6 ay öncesinde hep üzerine konuşarak vakit geçirdik. Ekibimiz çok sağlam, çok tecrübeli. Hem prodüksiyonda, kamera arkasında emeği geçen bütün arkadaşlarımıza da buradan teşekkür ediyorum” dedi.

Zafer Algöz: Farklı hikayelerden oluşan bir serüven

zafer algöz

Oyuncu Zafer Algöz de “İçindeki hikayelerin bazılarını atmaya kıyamadığımız için daha geniş bir konsept olsun dedik. 5,5-6 saatlik hepsi birbirinden bağımsız, farklı hikayelerden oluşan çok güzel bir serüveni başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. Hepsi birbirinden çok kıymetli oyuncu arkadaşlarımız var. Zaten izleyenler de görecek ki herkes kendi dışında, başka başka insanlara da hayat verdi” diye konuştu.

Merve Dizdar: Çok mutlu oldum

merve dizdar

Oyuncu Merve Dizdar ise “Öncelikle Cem’e ve sonra tüm ekibe teşekkür ediyorum. Çok şey öğrendim, çok mutlu oldum. Yarın bu hissin seyircilere de geçeceğini düşünüyorum. İyi seyirler diliyorum şimdiden herkese” ifadesini kullandı.

Galada ‘iki film birden’ konsepti

Eğlenceli anlara sahne olan sohbetin ardından tüm davetliler farklı bir izleme deneyimine davet edildi, her bölümün içinde yer alan birbirinden farklı filmler farklı salonlarda ‘İki Film Birden’ konseptiyle misafirlere sunuldu.


İşte dizinin fragmanı:

Netflix, reklam destekli abonelik paketleri sunmayı planlıyor