İbrahim Kawi Khalil – Lolenga Mock boks maçı hangi kanalda, saat kaçta?

6 boksunun önemli isimlerinden İbrahim Kawi Khalil Lolenga Mock ile bu akşam kritik bir maça çıkacak. İbrahim Kawi Khalil hayranları merakla bu önemli maçı bekliyor. WBC Uluslararası şampiyonluğu unvanına sahip İbrahim Kawi Khalil, Avrupa ve Kıtalararası şampiyonlukları geçmişte kariyerinde bulunduran Kongolu Lolenga Mock ile karşılaşacak. Peki, İbrahim Kawi Khalil – Lolenga Mock maçı hangi kanalda, saat kaçta? Detaylar ve maçın yayın bilgileri haberimizde…

ibrahim kawi khalil

İbrahim Kawi Khalil -Lolenga Mock karşılaşması Bu akşam saat 23.00’da canlı yayınla S SPORT ekranlarında boksseverlere ulaşacak. Ayrıca maçın canlı anlatımı ve detaylar fanatik.com.tr’de…

Dünya şampiyonluğu unvan maçı öncesi eleme maçı statüsünde olan bu karşılaşmayı kazanacak olan boksör, dünya şampiyonluğu için ringe çıkma vizesini de elde etmiş olacak.

İbrahim Kawi Khalil, Lolenga Mock maçını kazandığı takdirde dünya sıralamasında ilk 3 boksör arasına girmeye hak kazanarak, her boksörün rüyasını süsleyen WBC’nin efsanevi “Yeşil Kemer”ini kazanabilmek için mücadele yapmaya hak kazanacak.

Ibrahim Kawi Khalil Kimdir ?

Aslen Irak zaxo doğumlu küçük yaşta İngiltere’ye göç etmiş orada yaşıyor evli 4 çocuk babası boksör 14 şampiyonluğu 8 mağlubiyeti var aynı zamanda iş adamı yanında çalışan 20 personeli var.