TikTok’ta ‘zaman yolcusu’ olduğunu iddia etti: 5 tarih paylaştı

Bir TikTok kullanıcısı zaman yolcusu olduğunu iddia ederek birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Timevoyaging isimli kullanıcı, Güneş patlaması ile 10 kişinin süper güçleri olacağı, Kraliçe Elizabeth’in ne zaman öleceği gibi dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

zaman yolcusu

TikTok’ta ‘zaman yolcusu’ olduğunu iddia etti: 5 tarih paylaştı

Bir TikTok kullanıcısı zaman yolcusu olduğunu iddia ederek birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Son günlerde sosyal medyanın dilinde Timevoyaging isimli TikTok kullanıcısının paylaşımları var. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden TikTok kullanıcısı, gelecekle ilgili çeşitli bilgiler veriyor.


2906 yılından gelen zaman yolcusuyum

64 bin takipçisi olan, Timevoyaging isimli kullanıcının TikTok’ta yayınladığı paylaşımlar, platformun sınırlarını da aştı.

Paylaşımlarında, zamanda yolculuk yaptığını ve 2906 yılından geldiğini söyleyen esrarengiz kullanıcının gelecekle ilgili iddiaları ise şu şekilde:

Bu 5 tarihi not alın!

5 Ağustos 2022: Bir adam öldükten üç gün sonra dirilip ölümden sonra neler olduğunu anlatacak.

30 Ekim 2022: 51. bölge yakınına gizemli bir nesne iniş yapıyor. (Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’ne ait olan 51. Bölge, daha önce pek çok defa uzaylılarla ilgili iddiaların merkezinde yer aldı.)

14 Kasım 2022: Güneş patlamasından sonra 10 kişide süper güçler ortaya çıkacak.

21 Nisan 2023: Kraliçe Elizabeth, dördüncü evre mide kanserinden hayatını kaybedecek.

1 Temmuz 2023: Kayıp şehir Atlantis, sonunda bulunacak.

@timevoyaging


The Hearing Stones… #fyp #fypage #timevoyaging #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #2022 #conspiracy

♬ Hearing Stones – Truth Needs To Be Out

Zaman yolcusu, ayıca süper güçlere sahip olacak 10 kişi ile ilgili bir başka videoda detaylar da veriyor ve süper güçlere sahip olan 10 kişiden bazılarının güçlerini kötü yönde kullanacağını söylüyor. Yaşanacak Güneş patlamasından etkilenen insanların telekinezi gibi bir dizi güç geliştireceğini iddia ediyor.

Piramitler paylaşımı

• Giza Piramidi herkes için bir gizemdir. Birçoğunuz, teknoloji eksikliği ile nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz, çünkü uzaylılar yarattı. Firavunlar, ‘Uzaktakiler’ adı verilen bir türün parçasıydı. Piramitleri bir mülkiyet biçimi olarak yaptılar. Yakında Piramitlerin tepesinde ve dünyanın her yerinde ‘İşitme Taşları’ adı verilen büyük taşlar görünecek. Taşlar bizi diğer evrenlere bağlar ve Uzaklar “Birinci Yıldızlararası Savaş”ı başlatma yolundadır.

@timevoyaging

Thr Hearing Stones… #fyp #fypage #timevoyaging #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #2022 #conspiracy

♬ Voice of Ripples – Truth Needs To Be Out

Joe Biden görevden alınacak, yerine Kamala Harris geçecek

Joe Biden 10 Aralık 2022’de görevden alınacak. Son zamanlarda böbrek yetmezliği gibi daha büyük sağlık sorunlarına yol açan Covid’e yakalandı. Kamala Harris, Başkan olarak görevini üstlenecek ve onu Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk kadın başkanı yapacak.

@timevoyaging

This is soon to be proof… #fyp #fypage #timevoyaging #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #2022 #conspiracy

♬ Ghost of Pala – Truth Needs To Be Out

İlginç paylaşımlardan sonra yüzlerce TikTok kullanıcısından bazıları daha fazla bilgi talep ederken bazıları da hiç inandırıcı olmadığını söylemek için yorumlar yaptı.


Zaman yolcusu olduğunu iddia eden kullanıcının paylaşımı, 2 milyon izleme aldı.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram