TikTok’ta ‘zaman yolcusu’ olduğunu iddia etti: 5 tarih paylaştı

Bir TikTok kullanıcısı zaman yolcusu olduğunu iddia ederek birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Timevoyaging isimli kullanıcı, Güneş patlaması ile 10 kişinin süper güçleri olacağı, Kraliçe Elizabeth’in ne zaman öleceği gibi dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

zaman yolcusu

TikTok’ta ‘zaman yolcusu’ olduğunu iddia etti: 5 tarih paylaştı

Bir TikTok kullanıcısı zaman yolcusu olduğunu iddia ederek birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Son günlerde sosyal medyanın dilinde Timevoyaging isimli TikTok kullanıcısının paylaşımları var. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden TikTok kullanıcısı, gelecekle ilgili çeşitli bilgiler veriyor.


2906 yılından gelen zaman yolcusuyum

64 bin takipçisi olan, Timevoyaging isimli kullanıcının TikTok’ta yayınladığı paylaşımlar, platformun sınırlarını da aştı.

Paylaşımlarında, zamanda yolculuk yaptığını ve 2906 yılından geldiğini söyleyen esrarengiz kullanıcının gelecekle ilgili iddiaları ise şu şekilde:

Bu 5 tarihi not alın!

5 Ağustos 2022: Bir adam öldükten üç gün sonra dirilip ölümden sonra neler olduğunu anlatacak.

30 Ekim 2022: 51. bölge yakınına gizemli bir nesne iniş yapıyor. (Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’ne ait olan 51. Bölge, daha önce pek çok defa uzaylılarla ilgili iddiaların merkezinde yer aldı.)

14 Kasım 2022: Güneş patlamasından sonra 10 kişide süper güçler ortaya çıkacak.

21 Nisan 2023: Kraliçe Elizabeth, dördüncü evre mide kanserinden hayatını kaybedecek.

1 Temmuz 2023: Kayıp şehir Atlantis, sonunda bulunacak.


https://www.tiktok.com/@timevoyaging/video/7123735682811579691?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7125027905981892098

Zaman yolcusu, ayıca süper güçlere sahip olacak 10 kişi ile ilgili bir başka videoda detaylar da veriyor ve süper güçlere sahip olan 10 kişiden bazılarının güçlerini kötü yönde kullanacağını söylüyor. Yaşanacak Güneş patlamasından etkilenen insanların telekinezi gibi bir dizi güç geliştireceğini iddia ediyor.

Piramitler paylaşımı

• Giza Piramidi herkes için bir gizemdir. Birçoğunuz, teknoloji eksikliği ile nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz, çünkü uzaylılar yarattı. Firavunlar, ‘Uzaktakiler’ adı verilen bir türün parçasıydı. Piramitleri bir mülkiyet biçimi olarak yaptılar. Yakında Piramitlerin tepesinde ve dünyanın her yerinde ‘İşitme Taşları’ adı verilen büyük taşlar görünecek. Taşlar bizi diğer evrenlere bağlar ve Uzaklar “Birinci Yıldızlararası Savaş”ı başlatma yolundadır.

https://www.tiktok.com/@timevoyaging/video/7124085664253168942?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7125027905981892098

Joe Biden görevden alınacak, yerine Kamala Harris geçecek

Joe Biden 10 Aralık 2022’de görevden alınacak. Son zamanlarda böbrek yetmezliği gibi daha büyük sağlık sorunlarına yol açan Covid’e yakalandı. Kamala Harris, Başkan olarak görevini üstlenecek ve onu Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk kadın başkanı yapacak.

https://www.tiktok.com/@timevoyaging/video/7122940481566166315?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7125027905981892098

İlginç paylaşımlardan sonra yüzlerce TikTok kullanıcısından bazıları daha fazla bilgi talep ederken bazıları da hiç inandırıcı olmadığını söylemek için yorumlar yaptı.


Zaman yolcusu olduğunu iddia eden kullanıcının paylaşımı, 2 milyon izleme aldı.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.