Astroloji: 12 Ağustos Kova burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: 12 Ağustos Kova burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Dolunay burç yorumları

Astroloji: 12 Ağustos Kova burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu Dolunay burç yorumları

Koç burç yorumları: Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili bir takım yeni kararlar alabilirsiniz, bu süreçte bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayıracak türden bir eleme süreci başlatabilirsiniz. Sizi aşağı çeken, enerjinizi tükettiğini düşündüğünüz ama bir yandan da alışkanlığın verdiği rahatlık duygusu ile bir türlü hayatınızdan çıkartamadığınız arkadaşlarınızla ya da sizi oyaladığını düşündüğünüz sosyal ortamlarla olan bağlarınızı aniden kopartabilirsiniz.


Daha idealist düşünceler içerisinde olacağınız bu dönemde ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz, şimdiye dek ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bu dolunay ideallerinizin ve geleceğiniz için hayallerinizin de yeniden şekilleneceği bir dönem. Geçmişte kurguladığınız, uğruna mücadele ettiğiniz bir takım hayallerinizden de aniden vazgeçebilirsiniz.

Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Şu dönem hayatınızda daha önce yapmadığınız, kişisel anlamda tabularınızı yıkmak isteyeceğiniz bir süreçten geçiyor olacaksınız. Evinizde, yaşadığınız yerde huzur bulmak daha kolay olabilir. İlişkilerinizi ve hedeflerinizi gözden geçiriyorsunuz. İdealleriniz ve bulunduğunuz nokta arasındaki farklar netleşiyor. Kendinizle kalmanız kafanızı toplamanızı sağlayabilir.

Ruhsal yaşam için gerekli olduğu için zihinsel sağlığınızı korumanız tavsiye edilir. Zihin, hayattaki bir takım problemlerin çözülmesine yardımcı olur ve sağlam bir zihin bugün gününüzü güzelleştirir. Banka işlemlerinizi çok dikkatli yapmalısınız. Sizi yolunuza çıkan talihsizliklerden kurtaracak olan yaşça büyük insanların önerilerini dinleyin ve üzerinde çalışın. Cesaretinizi kaybetmeyin ve başarısızlıkların oldukça doğal olduğunu ve hayatın bir parçası olduğunu unutmayın.

boğa burcu

Boğa burcu Dolunay burç yorumları

Boğa burç yorumları: İş hayatında ve aile konusunda askıya alınan konularda hızlı bir şekilde harekete geçilebilir. Seyahatlerle ilgili ertelemeler olabilir. Bu Dolunay sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle, önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işte teknolojiyi, dijital pazarlamayı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ya da dijital bağlantılı işlerle daha fazla haşır neşir olmanız gerekebilir. Kariyerinizde bir kırılma anı yaşayabilirsiniz.

İş arkadaşlarınızdan destek görebilir, kalıpların dışına çıkarak yeni teklifler alabilirsiniz. Yapacağınız planlama, ev ve iş dengesini kurmanıza yardımcı olabilir. Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun ve emin olun kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeleri bekleyin. Doğuştan sağlamcı ve tedbirli olan Boğa burçları karşılarına çıkan ani ve sürprizli iş ve kariyer konularını dikkatlice ele almalılar.

Bu dönemde ani bir iş fırsatı, ya da tam tersi aniden işten ayrılıp bambaşka bir yöne doğru hayatın yön alması, ev ve mülk alım satımı, anneniz ile ilgili bir takım gelişmeler gündem maddeleriniz arasında olabilir. İş konusundaki yeteneklerinize de vurgu yapan bu Dolunay belki de şimdiye dek farkında olmadığınız bir yeteneğinizi kariyer fırsatına çevirmek konusunda sizlere destek olabilir.

Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle ilişkilerimizde açık ve net olarak isteklerimizi ortaya koyabiliriz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşmamız mümkün. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Çalışıyorsak yeni bir işe geçiş yapabiliriz. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

ikizler burcu

İkizler burcu Dolunay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Yeni bir eğitim fırsatı söz konusu olabilir. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var. Karşıt fikirlere karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalıyız.

Yurt dışı, yabancılar ve farklı kültürlerle ilgili konular gündem maddeleriniz arasında. Sürpriz yurt dışı seyahatleri olabileceği gibi yabacı ülkelerle iletişiminizin de yoğunlaşacağı bir dönemdesiniz. Kişisel olarak inandığınız değerleri sağlamlaştırmak adına şimdiye dek sizlere çok da fazla yararı dokunmadığını düşündüğünüz inanç kalıplarınızı değiştirebilirsiniz hızlı bir şekilde. Hatta bu konuda kendinizi bir dizi teste bile tabi tutabilirsiniz.

İnançlarla ilgili şüpheleriniz sizleri araştırmaya ve doğruyu bulmaya ulaşma yolunda motive edebilir. Macera duygusu ve özgürlük arayışı siz meraklı ve hareketli İkizler burçları için bu dönemi sürprizli ve değişim dolu kılabilir. Bu dönemde daha gerçekçi olun ve size iyi gelmeyen şeyleri ayırt edin. Yurtdışı konularıyla ilgili sonuçlanmalar alırken hakkınızı da aldığınız bir dönemdesiniz, uyumlu olun.

Bu Dolunay zamanında belirleyeceğiniz hedefler önümüzdeki aylar için oldukça önem kazanacak. Uzunca bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir ya da çok umut ettiğiniz bir konuya daha da yaklaşabilirsiniz. Bir eleme dönemine giriyor olabilirsiniz. Yeni bir marka yaratmak, patent işlerine girişmek, web sitesi açmak içinde fırsatlarınız olacaktır. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeniden üniversite okumaya karar verebilirsiniz. Bu dönem dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler görebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu Dolunay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Bir süredir süregelen bir finansal bir sorun, bu dönemde çözüme kavuşabilir. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemelerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

Alma ve verme dengenizde şimdiye dek göremediğiniz bir takım aksayan yanların farkına varabilirsiniz. Fedakar ve anaç yapıları ile herkesin her derdine ilaç olmaya çalışan sevgili Yengeç burçları, bu dönemde son derece fedakarca verdiklerinin yanında “neler alıyorum acaba bunca şeyi verirken?” diye sorgulama aşamasına gelebilirler. Mali anlamda borçlarını düzenlemek adına yeni kararlar alabilir, yeni kazanç kapılarını aralayabilirsiniz sevgili Yengeç burçları.

Bakış açınızı daha ılımlı hale getirmenizde fayda var. Maddi sonlara dirençli olmayın ve bu anlamda yakınlarınızla ilişkinize dikkat edin. Durumların gerçek yüzünü görün ve tarafsızlığınızı koruyun. Finansal anlamda sürpriz harcamalar olabileceği gibi bu harcamalar için kaynak da beraberinde gelebilir. Maddi konularda yeniden bir yapılanma içerisine girebilirsiniz. Miras, nafaka, prim, başkalarından tahsil edeceğiniz alacaklar, vergi ve sigorta konuları Dolunay’ın getireceği gündem maddeleriniz arasında.

Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız, ortaklarınız sayesinde gelirlerinizde artışlar bekleyebilirsiniz. Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa partneriniz iş ve maaş konularında iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Belki de kendinize ev alma fikri oluşacak zihninizde ve bunun araştırmaları içine gireceksiniz. Veya kariyeriniz ile ilgili sizin de maaşınızda bir düzeltme, iyileştirme, zam gibi bir durumla da karşılaşabilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu Dolunay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Karşıt burcumuz olan Kova’da gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

İkili ilişkilerinizde bir denge oluşturmak adına farkındalığınızın açıldığı zaman dilimindesiniz. Aslan burcunun ego merkezli, gururlu ve bencil yapısını bir kenara bırakıp, doğuştan sahip olduğunuz coşku, cömertlik ve iyimserlik duyguları ile ikili ilişkilerinizi yeniden ele alırsanız şimdiye kadar problem olarak gördüğünüz şeylerin çözümüne yönelik sürpriz ve sıra dışı çözüm yollarını bulmakta zorlanmayacaksınız.

Eğer bir ortağınız veya partneriniz var ise, onun sizden sakladığı bir takım bilgiler ortaya çıkabilir ve bu sizi biraz gerebilir. İlişkilere dair alınması gereken önemli bir kararla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinde çalıştırdığınız ya da beraber çalıştığınız insanlar varsa o insanların parasal sorumluluğu sizin üzerinize binebilir ve bunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Birlikteliklerin gerçek yüzünü görebilir, ayrılık veya yola devam gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Kendiniz ve partneriniz ile ilgili sorgulamalar yapmanız, sorunların çözülmesine yardımcı olabilir. Problemlere karşı farklı perspektifler geliştirmeniz olası. Kariyerinizde belki de bir şeyleri değiştirme, yönünüzü, sektörünüzü veya bakış açınızı değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Ama böyle değişimleri yaparken, kavga gürültü ile de yapmamaya özen gösterin.

başak burcu

Başak burcu Dolunay yorumu

Başak burç yorumları: Dolunay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Uzun süredir bitirmeye çalıştığımız bir proje bu dönede tamamlanabilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

Stres kaynaklı hastalıklara yatkın olabilirsiniz. Rutin sağlık kontrollerini ihmal etmeyiniz. Sizi yoran, yıpratan, enerjinizi düşüren ve bu nedenle sağlık direncinizi zayıflatan etkilerin farkına varıyorsunuz. Bu iş ve yaşam koşulları ile ilgili olabilir. Ayrıca bulunduğunuz iş ve çalışma koşullarında şimdiye dek göremediğiniz ya da görüp de nasıl yapacağınızı bilemediğiniz için ertelediğiniz koşullarınızı düzenlemek adına çaba sarf edebilirsiniz.

İş hayatınızda bitirmeniz gereken bir projeye odaklanmanız da gerekebilir, yoğun bir çalışma içerisine girebilirsiniz. İş koşullarında sürpriz ve sıra dışı koşullar gündeminize gelebilir. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir.

Çalıştığınız iş yeri mekanında da değişiklikler olabilir. Bu Dolunay zamanı belki kullandığınız bir ilacı değiştirebilir ya da doktorunuzu değiştirebilirsiniz. Eğer sizin yardımlarınız varsa yaptığınız işte, onunla ilgili skandal gelişmeler söz konusu olabilir. bir çok işinizi çok hızlı bir şekilde halledecek bir yardımcı çalıştırmaya başlayabilirsiniz. İyi bir planla hareket edin ve yenilik ararken var olan sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.


terazi burcu

Terazi burcu Dolunay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu Dolunay ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevre ile ilgili konulara odaklanacağınızı gösteriyor. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Macera hevesimiz artıyor.

Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz. Çocuklarınızla olan ilişkinizde, aşk hayatınızda bir takım ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kalbi boş olan Teraziler bir sürpriz bir ilişkiye adım atabilir. Denge ve ahenk oluşturma konusunda oldukça usta ve ilişkilerinde uzlaşmacı bir burç olan Teraziler sosyal hayatları ile çocukları, yaratıcı çalışmaları, hobileri arasında bir denge yaratmaya odaklanabilirler.

Havada aşk kokusu var! Birliktelikleri olanlar partnerleri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilecekler, yalnızlar ise çok daha kolay flört edebilecekleri kişiler ile tanışabilecekler. Özellikle sosyal çevrenizin de desteği ile yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler bu Dolunay’da çalışmalar yapabilirler. Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek.

Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evli iseniz şayet, eşinizde size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa bu Dolunay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Ya da partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz. Eğer işiniz sahne, sanat odaklı bir işse, ajansta ya da bir başkası sayesinde gelebilecek yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Dolunay yorumu

Akrep burç yorumları: Dolunay döneminde sizler için ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir. Aile bireylerinden hamilelik, doğum ya da evlilik haberleri gelebilir.

Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home ofis tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz. Veya işiniz ile evinizi yakınlaştırmak isteyebilirsiniz. Dolunay ile birlikte, ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Ya da arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır.

Kişisel anlamda ne istediğinizi bilmeniz oldukça önemli sevgili Akrep burçları. Önceliklerinizi iyi belirleyip adım atıyor oluşunuz önemli. Aile ve yuvanızda, ebeveynlerinizle ilgili konularda önemli gündem maddeleriniz olabilir. Yaşadığınız yeri aniden değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Dolunay ile birlikte, ailenizden, kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz. Ya da arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır.

Özellikle bu dönem içerisinde aile ve iş arasında belli bir dengeyi sağlamak açısından gerginlik hissedebilirsiniz. Mülkiyetle ilgili konularda aile içinde bir takım sıkıntılı süreçler olsa da doğuştan muazzam bir dayanıklılığa sahip siz Akrep burçları için bu süreç üstesinden gelmekte zorlanmayacağınız bir dönem olabilir yeter ki değişime ısrarla karşı koymaktan vazgeçin.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Dolunay burç yorumları

Yay burç yorumları: Dolunay döneminde yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara destek verebiliriz. Sosyal medyada çok aktif olabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Ancak kendimize fazla güveneceğimiz ve fazla iyimser bir ruh halinde olacağımız için kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var.

Spontane, plansız bir tatile bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. İş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Birden fazla anlaşma, sözleşme durumları olabilir. İş anlamında üzerinizde her zamankinden çok daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebilirsiniz.

Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz. Sizin için önemli bir konuda belge imzalamak, bir iş için eğitim almak konuları gündeme gelebilir. Ani bir kararla seyahate çıkabilirsiniz.

Yakın çevreniz, varsa kardeşleriniz, komşularınızla ilgili gelişmeler görünür hale gelebilir. Birtakım konuların görünür hale gelmesiyle nispeten daha rahat bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu rahatlık içerisinde de iletişim konularına dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle iş yaşamınızla ilgili bazı konularda araştırmalar içerisinde olabilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Dolunay yorumu

Oğlak burç yorumları: Dolunay döneminde sizler finansal konular ve kendi öz değeriniz üzerine odaklanıyor olacaksınız. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir, satabilir, taşınabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz.

Bu dönemde bir taraftan grup çalışmaları ile kazançlarınızı artırmanın yollarını ararken bir taraftan da kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir.

Maddi konularda gerçekleşecek sıra dışı ya da ani diyebileceğimiz gelişmeler odak noktanız olabilir. Alma ve verme dengesini hayatınız içinde ne kadar başarı ile kurguladığınızı görmeniz ve bu konuda bazı gerçeklerin farkına varmanız söz konusu. İş hayatında organize ve sorumluluk bilinci ile hareket etmeniz durumunda başarıyı biraz geçte olsa elde edebileceksiniz.

Kişisel gelirlerinizle, mali durumunuzla ilgili fırsatlar, teklifler olabilir ama gerekli mücadele ve bu konuda çalışmanız da şart. Hayatınızın değişmesini istediğiniz bir alanı var ve siz nasıl yapacağınıza nereden başlayacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız birtakım gerçekleri de görmenize yardımcı olabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Dolunay burç yorumları

Kova burç yorumları: Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi açık ve net olarak ifade edebileceğimiz, bu sayede çevremizin hayranlığını kazanabileceğimiz bir süreçteyiz.

Bu Dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiği için sizi direkt etkileyecek bir dizi etkilerden söz edebiliriz. Hayatınızda önemli bir sürecin başlaması adına görmekte zorlandığınız bir takım parçalar tamamlanıyor. Yaşamınız içerisinde pek çok konuya aynı anda odaklanacağınız, tek başınıza ayakta durabildiğinizi önce kendi kendinize ispatladığınız günlere adım atıyorsunuz. Kadersel etkiler sizin yeni yaşam planınızı hazırlıyor adeta.

Bu süreçte kendinizi dış dünyaya ifade ediş biçiminiz, fiziksel görünümünüz, dış dünyayı algılayış şekliniz bir dizi testten geçebilir. Bütün bunlar siz hümanist ve sıra dışı kişiliğe sahip Kova burçlarını değişim ve dönüşümün hızla yaşandığı bu günlerde yeni yaşam planlarınıza hazırlamak için oluyor elbette. Arzularınızı gerçekleştirmek için mücadeleye devam.

Fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz. Kendini ortaya koymak adına önemli bireysel kararların alınacağı bir dönem. Aile ve ev konularında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekebilir; aksi takdirde sağlığınız etkilenebilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Dolunay yorumu

Balık burç yorumları: Dolunay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemde olabiliriz. Yalnız kalıp düşünmeye her zamankinden daha çok ihtiyacınız olabilir. Sizi rahatsız eden, huzursuz olmanıza yol açan konuları derinlemesine düşüneceğiniz ve bu anlamda da bazı gerçeklerin farkına varacağınız bir döneme adım attınız. Dolunay’ın nispeten gergin ve sıra dışı gelişmelere gebe enerjisi siz Balık burçlarının hassaslığını, olaylar karşısındaki duyarlılığını daha da arttırabilir.

Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetlere, meditasyon gibi araçlara yönelmek size iyi gelebilir.

Gizlilik içerisinde yürüttüğünüz bir konu varsa dikkatli olmalısınız. Bu dönem hiç beklemediğiniz bir şekilde bu ortaya çıkabilir. Ya da tam tersi bazı konular sizden ustalıkla saklanmış olabilir ve siz aniden bunu fark edebilirsiniz. Hakkınızda yapılan dedikoduları duyup sıkılabilirsiniz. Kimler sizi kandırıyor bunu da fark edebilirsiniz. Elbette ki bu sinir bozucu bir durum ancak burçlar kuşağının merhametli, vicdanlı ve hassas mensupları olan siz Balıklar bütün bunlara rağmen ilahi bir korumayı da hissedebilirsiniz.


Hayatınızı tam anlamı ile dengeye oturtma dönemindesiniz ve sorununuzu çözmeye çalışırken bir anda sorunu yaratan nedeni de içsel biliş hali ile keşfedebilirsiniz. Para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz. Dolunay döneminde içe dönme, ruhsal egzersizler yapma, psikolojik olarak terapi alma dönemi olacak. Fikirlerinizi çok rahat bir şekilde paraya dönüştürebileceksiniz.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, Twitter, Instagram