Astroloji: 24 – 30 Ekim 2022 haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Ekim 2022 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları. 24 Ekim, 25 Ekim, 26 Ekim, 27 Ekim, 28 Ekim, 29 Ekim ve 30 Ekim tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Bu hafta Güneş, Venüs, Merkür Akrep burcunda transit yapıyor. Yine Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Ayrıca yine Akrep burcunda Güneş Tutulması yaşanacak. İşte gökyüzü görünümünün tüm burçlara etkileri…


koç burcu

Koç burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Eş veya ortak üzerinden gelen maddi imkanlarınızdan yana şanslı bir süreçtesiniz ve ek kaynaklar da yaratabilirsiniz. Psikolojik danışmanlık, terapiler ve araştırma odaklı işleriniz varsa daha da fazla verim elde edebilirsiniz. İçten bir dönüşüm yaşayarak olaylara farklı cepheden bakmanız da mümkün. Bu dönem gizli olaylar önünüze gelebilir. Şüphe, kaygı ve evhamlı taraflarınıza hakim olarak kendinize baskı yapmamaya çalışın. Cerrahi müdahale gerektiren bir sağlık sorununuz var ise gündeminizde öne çıkabilir.

Venüs sekizinci evinize geliyor. Eğer borçlarınız varsa, en basit örneği ile kredi kartı borcu gibi, onları küçültmenizi ya da bütünüyle bitirmenizi sağlayacak parasal fırsatlar doğabilir. Hayatınızı kolaylaştıracak bankacılık uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Parasal konularınızda, parayla olan ilişkinizde, parayı harcama, biriktirme yönteminizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay’ın etkileri ile resmi dairelerle ilgili konular, sözleşmeler ve kontratlarda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yaşanan bu tutulma ruhsal olarak kendinizi yenilemenizi, adeta geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacak. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Ay boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür sizi derin düşüncelere sevk edecek bir alanda ilerlerken, ortak hesaplarınız ve ortaklaşa kazançlarınız ile ilgili haberler alabilirsiniz. Hesaplarınızı, vergi ve banka işlerinizi inceleyip hesaplar yapabilirsiniz. Daha istikrarlı ve yerinde kararlar alabilirsiniz. Ek iş, mevcut yatırımlarınızın değerlendirilmesi ya da eşinizden/ailenizden alacağınız destekler ileriye dönük planlar konusunda sizi rahatlatabilir.

boğa burcu

Boğa burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yeni bir ilişkiye başlamak için destekleyici etkiler altındasınız. Evlilik ve ortaklık konularında maddi yönden önemli kararlarınız olabilir. Sosyal hayatınız canlanacaktır. Yeni davetler alabilirsiniz. Öte yandan çevrenizle görüş ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir dönem olabilir. Hatta size açıkça düşmanlık eden insanlar öne çıkabilir bu süreçte. Eğer evliyseniz eşinizin hayatında sizin de değerlendirmeye almanız gereken yeni gelişmeler olabilir.

Venüs yedinci evinizde ilerliyor. Evliliğiniz/ilişkiniz, iş ortaklıklarınız üzerinden güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. İlişkiler içinde keyifli bir dönem. Güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek yeni şeyler olabilir. Yedinci ev bizi herhangi bir alanda yönlendiren, rehberlik veren kişileri (örneğin spor hocası, müzik hocası gibi) ve danışmanları anlatır. Bu konularda da Venüs desteğiniz var. Bir alanda biriyle yol almak istiyorsanız, böyle bir bağlantı doğabilir. Hayatınızda böyle kişiler varsa, bağlantınız içerisinde samimiyetiniz artacaktır.

İlişkiler ve ortaklıkları temsil eden yedinci evinizde, karşıt burcunuz Akrep’te gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi, özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir, ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu dönemde sakinliğinizi korumaya çalışmalı, sessiz kalmanın haklılığını yaşayacağınızın bilinci ile hareket etmelisiniz. Ortaklıkları olan Boğa’lar da karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlarla karşılaşabilirler. Son derece dikkatli ve kontrollü olunması gereken bir zaman dilimi.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür’ün ilişki evine girmesi, geveze ve muhabbetli bir dönem başlatırken, eşinizin çok konuşmasından mustarip olabilirsiniz. Haber almak ve iletişimde olmadığınız kişilerle iletişime girmek için ticaret içeren karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Çalışma hayatınız ve sorumluluklarınız öne çıkıyor. Ofisinizi, evinizi düzenlemek ve hayatınızdaki fazlalıkları tespit etmek için iyi bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni bir diyet ve egzersiz programına başlayabilirsiniz. Yaşam tarzınızı daha faydalı hale getirmeniz mümkün. Keyif alacağınız, yoğun düşünceleri dağıtacak hobiler de edinebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız var ise daha çok ilgilenebilirsiniz.

Venüs altıncı evinizde seyahatine başladı. İş, hizmet, sağlık ve gündelik yaşam evine. İş ortamında güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sevineceğiniz şeyler olabilir. Günlük akışınızda bir rutinin, bir görevin, görev tanımınızın içinde bir sorumluluğun yeniden düzenlenmesi gibi. İş akışlarınızda yeni bir şey kullanmaya başlamak, yeni bir düzene geçmek gibi. İhtiyacınız olan bir şeyin temin edilmesi gibi. İşinizde arkadaş ilişkilerinizi de kuvvetlendirecektir Venüs.

Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi, sizi aşırı gergin ve endişeli bir ruh haline büründürebilir. Özel yaşamında ilişkisi devam eden İkizler burçları, eş ya da sevgilinizin daha önce fark etmediğiniz alışkanlıklarından tavır ve davranışlarından rahatsızlık duyarak ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Kısacası eş ya da sevgilinizle önemli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin içinde olan İkizler burçları ise birlikte olduğunuz insandan şaşırtıcı itiraflar duyabilir ve ilişkinizi daha fazla ilerlemeden sonlandırabilirsiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür iş hayatının günlük telaşesini rahatla yürütebileceği bir alana girerek, günlük iş ve çalışma arkadaşları gündemlerinizi hızlandıracak. İş için seyahat edebilir, yazışmaların ve telefon trafiğinin çok yoğun olduğu ofis günlerinden geçebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Aşk hayatınızda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Hayatınızda biri yoksa sizi derinden etkileyen biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz. İçinizdeki yaratıcı güç daha da artarken yeteneklerinizle ön planda olabilirsiniz bu dönem. Altın, döviz yatırımları ve kripto paralarla ilgili atılımlarda bulunabilirsiniz. Şayet planlıyorsanız çocuk sahibi olma konusunda veriminiz artabilir. Halihazırda olan çocuklarınızın sorunlarıyla ilgilenebilir ve yeni çözümler getirebilirsiniz.

Venüs beşinci evinizde ilerliyor. Aşk ve ilişkiler açısında güzel bir etki. Buralardan yana şanslı olacağınız bir dönem. Eğer hayatınızda sanat varsa, işiniz sanat ise ya da belki bir hobiyle, bir meşguliyetle sanatın içindeyseniz, Venüs yaptığınız işleri duyurmanıza, daha fazla insana ulaştırmanıza destek verecektir. Alkış ve takdir getirecektir size.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisinden oldukça etkileneceksiniz. Uzun süredir devam eden dost, arkadaş ilişkileriniz ve kan bağı bulunan birinci dereceden yakınlarınızla aranızı açmak isteyen, sizi yanlış yönlendirerek kırıcı davranışlar içinde olmanıza sebep olabilecek kurnaz insanların oyununa gelmemelisiniz. Sorumluluklarınızın bilinci ile hareket etmeli ve disiplinli çalışarak ön plana çıkmaya gayret etmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür, daha cesur ve kalpten konuşacağınız bir alana girerken varsa çocuklarınız ile ilgili haberler alabileceğinizi gösteriyor. Aşk hayatında konuşanın, derdini anlatanın kazanacağı doğru sözcükleri bulmakta zorlanmayacağınız günlerdesiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Ailevi konular ve ev yaşantınız odak noktanıza girebilir. Miras paylaşımı, toprak konuları ile ilgilenebilirsiniz. Ev yatırımı yapabilir, oturduğunuz yerde tadilat/tamirat düşünebilirsiniz. Ev içerisinde de koşturmacalarınız artacaktır. Çok fazla misafir ağırlayabilirsiniz. Yeni bir ev arayışındaysanız şayet mükemmeliyetçi davranabileceğiniz bir süreç olacaktır.

Venüs dördüncü evinize geliyor. Aile içinde güzel bir dönem. Onlarla daha iyi anlaşacağınız, sorunlar varsa oturup çözeceğiniz, birbirinize sevginizi daha güçlü şekilde göstereceğiniz, iyi bir dönem. Evinizden de bir Venüs rüzgarı geçiyor olacak. Güzel eşyalar alabilirsiniz, yenilemek istediğiniz şeylerde güzel ürünler bulabilirsiniz, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi, ailevi meselelerde fikir ayrılıkları üzücü olaylara sebep olmasına neden olabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek elinizde, uzlaşmacı davranın ve olabildiğince adil davranmaya özen gösterin. Aksi halde bitmez dediğiniz ilişkilerinizde yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar ise çalışma arkadaşınız olan biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür ev ve aile konularınızı gündeme getirip kafa yordururken, hep aklınızdan geçen ama yazıya dökemediğiniz şeyleri ifade etmeye başlayacaksınız. Evdeki elektronik aletleri değiştirebilir ya da tamir ettirebilirsiniz. Öte yandan bu süreçte hem iletişim trafiğiniz hem de kararlarınızın uygulanabilirliği daha da netleşebilir. Hemen adım atmasanız bile bu süreci sağlam bir hazırlıkla geçirebilirsiniz. Alım satım, yeni yaşam alanlarında güvenlik öncelikli tercihiniz olacaktır.

başak burcu

Başak burcu 24 – 30 Ekim haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Yeni fikirler, plan, proje ve ticari atılımların gündemde olacağı bir dönem. Kısa süreli seyahatler gerçekleştirebilir, eğitim almak istiyorsanız o yönde adımlar atabilirsiniz. Bir yazınız yayınlanabilir veya bildiğiniz alanlarda konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesi açmak gibi internet üzerinden girişimler için de uygundur. Gündelik yaşamda iletişim trafiğinizde artış yaşanabilir. Eski okul/mahalle arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle görüşebilirsiniz.

Venüs üçüncü evinize geliyor. Arkadaşlarınızla, komşularınızla, yakın akrabalarınızla ilgili konular olumlu etki alıyor. Birbirinize desteğinizi, sevginizi göstereceğiniz şeyler olacaktır. Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa mesela, düzelebilir. İşiniz satış, pazarlama gibi alanlarda ise, e-ticaret ise, online işlerde ise, sosyal medya ile bağlantınız varsa, faaliyetleriniz açısından şanslı, verimli, iyicil bir süreç.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi, yaşama olan bağınızı kuvvetlendirirken sizi kısıtlayan düşünce ve davranışlarınızdan da özgürleşeceksiniz. Sağlık problemleri olan Başak’lar, bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli konu merkezi sinir sisteminize bağlı sağlık problemleri olmalı. Dikkatli olur, sağlığınıza gereken önemi gösterirseniz ruhsal ve bedensel olarak güçlenerek hastalıkları da ardınızda bırakacaksınız.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür iletişim trafiğinizi artırıyor ve beklenmedik seyahatlerden bahsediyor, yazışmalar ve cevaplar daha çabuk elinize ulaşacak. Fazla derin düşünecek fakat kısaca ifade etmeniz gerekecek, kaleminizin gücü artacak. Eleştirinin dozunu kaçırmamalı, yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle aranızdaki konuşmalara geçmişin olumsuz etkilerini taşımamalısınız. Maddi açıdan güvenlikte hissedeceğiniz alanlardan ziyade farklı noktalara da yönelebilirsiniz. Sağlıklı riskler almalısınız.


terazi burcu

Terazi burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Maddi kazançlarınız artarken, sahip olduğunuz değerlere bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Kişisel harcamalarınız artabilir. Mal/eşya alımı sebebiyle yeni bir ödeme başlatabilirsiniz. Parasal konularda önemli kişilerle görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Terfi/zam alabilirsiniz. Özgüveniniz artabilir. Bu pozitif etkinin ışığında ilişkiler üzerinden değerinizi olumlu veya olumsuz fark etmeye başlayacaksınız.

Venüs ikinci evinize geliyor. Maddi anlamda güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. Elinize, sizi rahatlatacak paralar geçebilir. Ortaklı paraların paylaşımı, aileden gelebilecek destekler söz konusu. Bunun dışında yaptığınız işte geliriniz de artabilir. Venüs’ün denk geldiği ikinci ev varlıklarımızı, sahip olduğumuz değerleri anlatır ve yeteneklerimizle de bağlantılı. Şu ana kadar aktive etmediğiniz, hayata geçirmediğiniz, görünür kılmadığınız bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz bu etkiyle birlikte, onlarla yeni gelir kapıları açabilirsiniz kendinize.

25 Ekim’de gerçekleşecek Akrep burcundaki Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi ile alım-satım, kredi başvurusu gibi konulardan uzak durmalısınız. Her türlü resmi, hukuksal işinizde gecikmeler ve beklenmedik problemler yaşanabilir. Bu süreçten sonra artan kazancınızı değerlendirmek için yine acele etmemeli, yatırımlar için bir sonraki ayı beklemelisiniz. Yine bu dönemde işe yeni başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan, fazla samimiyetten kaçınmalı iş arkadaşlarınızla aranızdaki mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür ekonomi hanenizi hızlandırıyor, nakit akışınız hızlanabilir. İleride gelir getirecek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ticaretin göstergesi Merkür’ün bu alana ziyareti, ticaret ve al-sat işlerinden kazançlı çıkılan günleri gösteriyor. Öte yandan yeterince uğraşınız ve işiniz varken, araştırma ve yazmakla ilgili becerilerinizi buraya aktarmak, içinize sinen işlerle ilgili anlaşmaları hazırlamak faydanıza olabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 24 – 30 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Kendi burcunuzda etki görmeniz dolayısıyla yaşamın pek çok alanında güçlü değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni bir işe, ilişkiye veya eğitime başlayarak tazeleyici bir döneme doğru adım atabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenebilir, yaşam tarzınıza dair yeni kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte normalden daha şüpheci, evhamlı ve sorgulayıcı davranışlar içerisine girmeniz ihtimal dahilindedir. Olayları derinlemesine değerlendirerek kontrol altına alma ve liderlik etme beceriniz artış gösterebilir.

Venüs birinci evinize geliyor. Bu da daha çok eğlenmek, eğlenmek için yeni şeyler yapmak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, belki giyim kuşam alışverişleri yapacağınız, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem olduğu anlamına geliyor. Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Belki müzik, belki resim, yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet eklenebilir hayatınıza. Kendinize yeni bir keyif alanı yaratabilirsiniz.

25 Ekim’de sizin burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar vermeden önce, gerçekten ne istediğinizi, nerede olmak istediğinizi iyi belirlemeli ve kararlarınızı bu doğrultuda vermelisiniz. Geçmişte yaşadığınız ilişkiler, arkadaşlıklar borç ve alacaklar bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir. Kendinizi tam anlamı ile baskı altında hissederek yanlış kararlar alabilirsiniz. Tutulma enerjisi içinizde biriken enerjiyi agresif bir şekilde dışarıya yansıtmanıza sebep olabilir. Öfke kontrolünüzü dengelemekte zorlanabilir, sudan sebeplerle hemen herkesle tartışma içine girebilirsiniz. Dikkatli olun, bu dönemde kendinizi ve duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de sizin burcunda transit yapıyor. Akrep burçları Merkür’ün seyri ile mental olarak çok aktif olabilirler. Arkadaşlarınızdan yoğun haberlerin gelebileceği, ziyaretlere katılım gösterebileceğiniz, sosyal bir dönem başlıyor. Bu dönemde evden çıkmadan bile ne kadar sosyal olabileceğinize şaşıracaksınız.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Kontrolünüzün dışında kalan bir alanda etki görmeniz nedeniyle yaşam bir adım geri çekilerek kendi içinize döneceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Bilinçaltınız çok hareketlenirken aktifleşen sezgilerinizle olayları algılamaya çalışabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar, ruhsal uğraşlar ve ibadetler size iyi gelebilir. Bu esnada gizli olayları da fark edebilirsiniz. Doktor kontrolleri yaptırmak için de iyi bir dönem.

Venüs on ikinci evinize geliyor. Güzel bir dinlenme, bir mola getirebilir size. Günlük hayatınız içinde iletişimler, koşturmalar, hareketlilikler azalabilir ve bu size çok iyi gelebilir. Göreceli olarak bir inziva hali yaşayabilirsiniz. Dengeye gelmek, kendinize vakit ayırmak, duygusal ihtiyaçlarınızı gözlemlemek, durup yaşam bileşenlerinize bakmak, sakinleşmek, dinginleşmek için çok güzel bir transit. Bakış açılarınız değişir, yenilenir. Daha derinlikli biri olarak çıkarsınız bu süreçten.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi, sizleri öfkeli ve bir o kadar duygusal bir ruh hali içine sokabilir. Bu günlerde aile bireyleri ile tartışmaktan, onların kişisel olarak yaşadıkları sorunlara karşı takındıkları tavırdan duyduğunuz üzüntüyü kırıcı sözlerle ifade etmekten kaçının. Bu sürede ruhsal olarak kendinizi arındırmaya, farkındalığınızı artırmaya yönelik konularla ilgilenmeye çalışın.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür geçişi bilinçaltınızı etkileyecektir, haberci rüyalar görebilirsiniz. Bağımlılıklarınızı fark etmek ve bırakmak için adım atmaya karar verebilirsiniz. İlhamlara açık fakat kendinizi biraz üşengeç hissedebileceğiniz bir dönem olabilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 24 – 30 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Geleceğinizi ilgilendiren konularda bazı yeni kararlar gündeme gelebilir. İş hayatınızda farklı bir alanı denemek isteyebilir, iş hacminizi genişletebilirsiniz. Bu çerçevede yeni ve özel bir çevreye girebilirsiniz. Önemli organizasyonlar, gezi veya davetlerde bulunabilirsiniz. Gündelik hayatınızda içerisinde çok kişinin dahil olduğu krizli olayları çözmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınız size yeni haberlerle gelebilir.

Venüs on birinci evinizde hareketine başladı. Arkadaşları anlatan eve Venüs’ün gelmesi güzel mi? Gayet güzel! Pandemi koşulları ve özellikle de bugünlerde artmış olan vaka sayıları, sosyalleşmemizi engelliyor tabii. Dikkat etmek zorundayız. Hem kendimiz, hem başkaları için kurallara uymalıyız. O yüzden bu Venüs geçişi, muhtemelen çoğunlukla dijital sosyalleşmeler getirir size. Yazışmalarınız artar arkadaşlarınızla. Haberleşmeleriniz artar. Dost sohbetleri iyi gelir.

25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi ile birlikte kendi iç dünyanıza yönelerek, adil bir şekilde değerlendirme ve tespitlerde bulunacaksınız. Ruhunuzu iyileştirmeyi, takıntı, kuruntu ve şüphelerinizden kurtulmayı başaracaksınız. Sizin gibi alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı biri için yaşanacak kişisel bir devrimdir bu durum. Geçmişle hesaplaşmanızı bitirmenin huzuru, yaşama daha farklı ve özel anlamlar yüklemenizi sağlayacaktır. Bu dönemde finansal konularda temkinli olmalı, alacak verecek dengesini sağlamaya her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür arkadaşlık ilişkilerinizi canlandırırken, görüşmediğiniz kimseler ve sosyal çevrelerinizden haberler alabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarla seyahate çıkabilir, normalde iletişimde olmadığınız çevrelerle görüşebilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 24 – 30 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Toplumda edindiğiniz rol ve kariyeriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Statünüzü arttıracak gelişmeler olabilir. Patronlarla, önemli şahsiyetlerle ilgilenmenizi gerektirecek olaylar dikkat çekebilir. Yaptıklarınızla daha göz önünde olmanız mümkün. Özellikle aile büyükleriniz çerçevesinde gelişecek bir maddi krizi çözmeniz gerekebilir. Ayrıca yeni iş başvuruları için de desteklendiğiniz bir dönem.

Venüs onuncu evinize geliyor. İşiniz, üstlerinizle olan diyaloglarınız, yönetimle, patronlarla ilgili konular, bunun dışında resmi işleriniz, devlet dairelerinde yapılacak işleriniz açısından pozitif bir transit. Venüs burada iken oğlakta yer alan gezegenlerden uyumlu açılar da alacak. Haftalık gündem yazılarımda etkileri gün gün veriyorum, takip edebilirsiniz. İşiniz, kariyer hayatınız, sorumluluklarınız Venüsyen etkiler altında olacak bu süreçte. Keyif alacaksınız yapacağınız şeylerden. İşler Venüs ile daha rahat akacak.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi ile birlikte ufak tefek problemler söz konusu olsa da, güzel gelişmeler ay boyunca etkili olmaya devam edecektir. Bu dönemde ne olursa olsun pozitif düşünmeli ve yaptığınız işe, yaşadığınız ilişkiye inanarak, ona sahip çıkarak hareket etmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür iş hayatınıza hız katabilir, iş ile ilgili görüşmeler, yazışmalar yapabilir, haberler alabilirsiniz. Akıl ve mantık süreçleriniz hızlanırken, kardeş ve akrabaların gündeminizde olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsunuz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 24 – 30 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: İlgi alanlarınız, merakınız ve öğrenme isteğinizin daha fazla artacağı bir sürece gireceksiniz. Uzak yerlere seyahat planlayabileceğiniz gibi uzak yerlerden misafirleriniz de gelebilir. Bakış açınızı değiştirmenize sebep olacak olaylar da önünüze gelirken hayata yüklediğiniz anlamı da gözden geçirebilirsiniz bu dönem. Haberleşme trafiğiniz artacaktır. Yeni bir eğitim programına başlamayı düşünüyorsanız şayet ideal bir dönem.

Venüs dokuzuncu evinize geliyor. Yabancı kültürlerle ilgili kendinize yeni şeyler katacağınız, özellikle sanatsal anlamda yeni şeyler öğrenebileceğiniz, vizyonunuzu genişletecek güzel bir Venüs transiti sizin için. Şehirler arası konular varsa, yurt dışı bağlantılı yapmanız gereken şeyler varsa, bunlar Venüs ile rahat ilerler. Keyifli olur.

Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ve Yeni Ay enerjisi ile bu dönemde iletişime önem vermeli, tüm gücünüzü, konsantrasyonunuzu iş ve eğitim hayatınıza kanalize etmelisiniz. Finansal anlamda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İş arıyorsanız dost ve arkadaşlarınız aracılığı ile hayalini kurduğunuz işi yapma imkanını elde edebilirsiniz. Gayretlerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.

Güneş tutulmasının etkisiyle bugüne kadar deneyimlediğiniz acı tatlı olayların ruhunuza kattığı bilgeliğin farkına varacak ve yaşamınızın her safhasında bu enginlikten faydalanarak başarılı olabileceksiniz. Artık uzun vadeli planlar yapmalı ve bu planlarınızı uygulamaya koymak için bir an evvel harekete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise verdiğiniz değerin ve sevginin karşılığını aynı şekilde alıyor olmanın huzuru, daha mutlu ve pozitif bir kişiliğe bürünmenizi sağlayacak.


29 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcunda transit yapıyor. Merkür eğitim ve seyahatler ile ilgili bir alanı etkinleştirirken beklediğiniz bir eğitim başlıyor olabilir. Yabancılardan haberler alabilir, iş için mecburi seyahat edebilirsiniz. Online hesaplarınız ve basın/medya ile ilgili işlerinizde aktif bir iletişim dönemi başlayabilir.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram