Eşinin üzerine kapıyı kapatıp çocuğuyla kaçan baba

Mutfakta çıkan yangında, eşinin üzerine kapıyı kapatıp çocuğuyla kaçan babanın görüntüleri, Twitter’da son 24 saatin en çok izlenen videosu oldu.

Eşinin üzerine kapıyı

Video aşağıda – Anne baba ve çocuğun bir evin mutfağında kayda alınan görüntülerinde, babanın çıkan yangında çocuğunu alıp kaçtığı görüntüler sosyal medyada binlerce kez izlendi.

Yurtdışında kaydedilen görüntüler son 24 saatte sosyal medyada en çok izlenenler listesine girdi.


Evde bulunan güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ilk bakışta her şey normal görünüyor. Annenin yemek yaparken kullandığı tavanın bir anda parlamasıyla birlikte ilginç anlar başlıyor.

Çocuğu kaptı, kapıyı karısının üzerine kapattı

Ocakta çıkan yangını fark eden baba, o sırada olanlardan habersiz arkada duran küçük kız çocuğunu kucakladığı gibi mutfaktan çıkıyor.

Babanın çocuğunu kurtarma refleksinde de bir anormallik yok ancak, mutfaktan çıkarken eşinin üzerine kapıyı kapatması ve eşinin yaşanan olay karşısındaki şaşkınlığı izleyenleri tebessüm ettirdi.

Eşinin öfkelendiği görülüyor

Olayın şaşkınlığını üzerinden çabuk atan kadının, ayağındaki terliği çıkarıp adamın üzerine koştuğu görüntüler sosyal medyada viral oldu. Videonun kurgu olup olmadığı bilinmiyor.


İşte o video:

Resimde gizli 3 hindistan cevizini 15 saniyede bulun: 200 kişiden 1’i çözebiliyor!