Eşinin üzerine kapıyı kapatıp çocuğuyla kaçan baba

Mutfakta çıkan yangında, eşinin üzerine kapıyı kapatıp çocuğuyla kaçan babanın görüntüleri, Twitter’da son 24 saatin en çok izlenen videosu oldu.

Eşinin üzerine kapıyı

Video aşağıda – Anne baba ve çocuğun bir evin mutfağında kayda alınan görüntülerinde, babanın çıkan yangında çocuğunu alıp kaçtığı görüntüler sosyal medyada binlerce kez izlendi.

Yurtdışında kaydedilen görüntüler son 24 saatte sosyal medyada en çok izlenenler listesine girdi.


Evde bulunan güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ilk bakışta her şey normal görünüyor. Annenin yemek yaparken kullandığı tavanın bir anda parlamasıyla birlikte ilginç anlar başlıyor.

Çocuğu kaptı, kapıyı karısının üzerine kapattı

Ocakta çıkan yangını fark eden baba, o sırada olanlardan habersiz arkada duran küçük kız çocuğunu kucakladığı gibi mutfaktan çıkıyor.

Babanın çocuğunu kurtarma refleksinde de bir anormallik yok ancak, mutfaktan çıkarken eşinin üzerine kapıyı kapatması ve eşinin yaşanan olay karşısındaki şaşkınlığı izleyenleri tebessüm ettirdi.

Eşinin öfkelendiği görülüyor

Olayın şaşkınlığını üzerinden çabuk atan kadının, ayağındaki terliği çıkarıp adamın üzerine koştuğu görüntüler sosyal medyada viral oldu. Videonun kurgu olup olmadığı bilinmiyor.


İşte o video:

Resimde gizli 3 hindistan cevizini 15 saniyede bulun: 200 kişiden 1’i çözebiliyor!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.