Resimde gizli 3 hindistan cevizini 15 saniyede bulun: 200 kişiden 1’i çözebiliyor!

Bu görsel zeka testini sadece 200 kişiden 1’i çözebiliyor. Peki siz 15 saniyede resimde saklı 3 hindistan cevizini bulabilecek misiniz?

Resimde gizli

Optik illüzyon görselleri sosyal medyada viral olmaya devam ediyor. Bunun son örneği ise ayıların arasına gizlenmiş 3 hindistan cevizi isimli resim oldu. Aşağıda yer alan görsel detaylı bir şekilde incelendiğinde ayıların arasında saklanan 3 gizli hindistan cevizi bulunduğunu görüyoruz. Testi hazırlayan kişi gizlenmiş olan cisimleri 15 saniye içinde bulamayacağınızı iddia ediyor.

Peki, siz hindistan cevizlerini gördünüz mü?


Optik illüzyonların gizli tutkusu, dünyada zorluklarla mücadele etmeyi seven herkesin dikkatini çekiyor. Bu illüzyonlar son dönemde o kadar popüler oldu ki sosyal medyada da çok konuşuluyor. ayıların arasına gizlenmiş 3 hindistan cevizi isimli görsel son dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dikkatli bakın: 15 saniye süreniz başladı

Paylaşımda 15 saniyede 3 gizli hindistan cevizini bulmanız söyleniyor. Hemen şimdi aşağıdaki resme bir göz atın.

zeka testi

Resimde gizli 3 hindistan cevizini görebildiniz mi?

Bu görüntü, kullanıcıları görüntüdeki gizli hayvanı veya nesneyi bulmaya zorlayan ve optik illüzyon zorlukları yaratmada usta olan Gergely Dudás tarafından hazırlandı.

İpucu: Ayıların içinde gizli, ayılardan biri gibi

Başlangıç ta bu resimde tek bir yerde toplanmış birçok ayı olduğunu görebiliriz. Bu ayılar kahverengi ayılar, beyaz ayılar veya kutup ayıları gibi farklı renklerde ve tarçın renkli ayılar.

Ayrıca bu görüntüde ara sıra panda ayısını da görebilirsiniz. Ancak, gerçekten bulmanız gereken şey, ayılar grubu arasında akıllıca saklanan 3 gizli hindistancevizi.

Sadece olağanüstü gözlem becerilerine sahip olanlar rekor süreyi geçebilecekler. Kim bilir, belki de o kişi siz olabilirsiniz.

ÇÖZÜM


Hindistan cevizinin nerede saklandığını bilmek ister misiniz? Hemen aşağıdaki çözüme geçelim. İşte çözüm:

çözüm

Resimdeki 2. kaplanı 10 saniyede bulun: 100 kişiden 1’i çözebiliyor! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.