Resimde gizli 3 hindistan cevizini 15 saniyede bulun: 200 kişiden 1’i çözebiliyor!

Bu görsel zeka testini sadece 200 kişiden 1’i çözebiliyor. Peki siz 15 saniyede resimde saklı 3 hindistan cevizini bulabilecek misiniz?

Resimde gizli

Optik illüzyon görselleri sosyal medyada viral olmaya devam ediyor. Bunun son örneği ise ayıların arasına gizlenmiş 3 hindistan cevizi isimli resim oldu. Aşağıda yer alan görsel detaylı bir şekilde incelendiğinde ayıların arasında saklanan 3 gizli hindistan cevizi bulunduğunu görüyoruz. Testi hazırlayan kişi gizlenmiş olan cisimleri 15 saniye içinde bulamayacağınızı iddia ediyor.

Peki, siz hindistan cevizlerini gördünüz mü?


Optik illüzyonların gizli tutkusu, dünyada zorluklarla mücadele etmeyi seven herkesin dikkatini çekiyor. Bu illüzyonlar son dönemde o kadar popüler oldu ki sosyal medyada da çok konuşuluyor. ayıların arasına gizlenmiş 3 hindistan cevizi isimli görsel son dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Dikkatli bakın: 15 saniye süreniz başladı

Paylaşımda 15 saniyede 3 gizli hindistan cevizini bulmanız söyleniyor. Hemen şimdi aşağıdaki resme bir göz atın.

zeka testi

Resimde gizli 3 hindistan cevizini görebildiniz mi?

Bu görüntü, kullanıcıları görüntüdeki gizli hayvanı veya nesneyi bulmaya zorlayan ve optik illüzyon zorlukları yaratmada usta olan Gergely Dudás tarafından hazırlandı.

İpucu: Ayıların içinde gizli, ayılardan biri gibi

Başlangıç ta bu resimde tek bir yerde toplanmış birçok ayı olduğunu görebiliriz. Bu ayılar kahverengi ayılar, beyaz ayılar veya kutup ayıları gibi farklı renklerde ve tarçın renkli ayılar.

Ayrıca bu görüntüde ara sıra panda ayısını da görebilirsiniz. Ancak, gerçekten bulmanız gereken şey, ayılar grubu arasında akıllıca saklanan 3 gizli hindistancevizi.

Sadece olağanüstü gözlem becerilerine sahip olanlar rekor süreyi geçebilecekler. Kim bilir, belki de o kişi siz olabilirsiniz.

ÇÖZÜM


Hindistan cevizinin nerede saklandığını bilmek ister misiniz? Hemen aşağıdaki çözüme geçelim. İşte çözüm:

çözüm

Resimdeki 2. kaplanı 10 saniyede bulun: 100 kişiden 1’i çözebiliyor! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram