Yaşayan Nostradamus Salome’den inanılmaz kehanetler!

Yaşayan Nostradamus olarak ünlenen Brezilyalı Athos Salome’nin önümüzdeki yıl için yaptığı kehanetler korkuttu. Salome, Covid-19, Ukrayna’nın işgali ve Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünü bilmişti.

salome kehanetler

Yaşayan Nostradamus Salome’den inanılmaz kehanetler!

Michel de Nostre Dame yani bilinen adıyla Nostradamus, dünyanın en büyük kahinlerinden biri olarak tanınıyor. Brezilyalı Athos Salome ise ‘yaşayan Nostradamus’ olarak ün kazanırken, son dönemde tutturduğu kehanetleri ile dikkat çekiyor.


Covid-19Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ve Kraliçe II. Elizabeth’in ölümü gibi 21’inci yüzyıla damga vuran olayları tahmin eden Salome, tüyler ürpertici yeni iddialarda bulundu.

Salome, daha önce 3. Dünya Savaşı‘nın çoktan başladığını öne sürmüştü ayrıca Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinden 44 gün önce bu işgalin haberini vermişti.

Gökten bir şeyler yağacak ve hiçbir şey kalmayacak

nükleer

Brezilya’nın Divinópolis kentinde yaşayan 36 yaşındaki Salome, İngiliz tabloid gazete Daily Star’a konuştu. Salome, ABD’nin 2024 veya 2026 yıllarında bir saldırıyla sarsılacağını ve işgal tehlikesi altına gireceğini öne sürdü.

Salome, ABD’yi kast ederek, “Gökten bir şeyler düşecek ve hiçbir şey kalmayacak, bu savaşın başladığına dair bir uyarı olacak” dedi.

Bir çift büyük lider ABD’yi cehenneme çevirmek için birleşecek

Uluslararası basında modern Nostradamus olarak bilinen Salome, “Bir çift büyük lider ABD’yi cehenneme çevirmek için birleşecek. Daha önce yaşadığımız 11 Eylül saldırılarından bile daha yıkıcı olacak.” dedi.


Yaşayan Nostradamus

11 Eylül’den bile kötü olacak

Salome, “ABD ihanete uğrayacak ve işgal edilecek, saldırıyı bir süredir planlıyorlar ve 11 Eylül 2001 saldırısından bile kötü olacak.” dedi.

“Yeni bölümün arkasında iki büyük lider var. Üçüncü Dünya Savaşı geliyor. 2023 için yeni trajediler planlanıyor, ancak 2024 hatta 2026’da daha büyük şeylerin gerçekleşmesi olası” dedi.

2023 kehanetlerinin Şubat, Nisan ve Temmuz aylarının büyük trajedilere işaret edebileceğini düşündüğünü de dile getirdi.

athos salome

36 yaşındaki kahin, tahminlerini korku ve panik yaratmak için değil yetkililerin tepki vermesini sağlamak için dile getirdiğini belirtirken, “Bu tür şeylerin yaşanmasını önlemek için zamanımız var.” dedi.

Sözlerine, “Kendimi bir falcı olarak görmüyorum. Tahminler halkı umutsuzluğa sürüklemeden bir uyarı olarak yapılmıştır. Bu umutsuzluk için bir neden değil, daha çok tahminlerin büyük liderlere ulaşması ve en kötüsünü önlemek için bir şeyler yapılmasını umut ediyorum. İnsanlar zarar görmeden önce bombayı etkisiz hale getirmeleri gerekiyor.” diye devam etti.


12 yaşında duyularının gelişmiş olduğunu keşfeden Salome, kahin olmadığını belirtirken, Kabala’nın kutsal kehanetini kullandığını öne sürdü.

Fotoğrafta kaç tane karpuz görüyorsunuz? || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram