Bu durumda ilk siz ne yapardınız?

Bildiğiniz gibi, yaptığınız her seçim bir şekilde kişiliğinizden etkileniyor. Bu yüzden çok düşünmenize de gerek yok, sadece aşağıdaki görsele bakarak “bu durumda ne yapardınız” sorusuna cevap verin ve analizleri okuyun.

ilk ne yapardınız

Bu durumda ilk önce siz ne yapardınız?

  • Su ısıtıcısını mı kapatırdınız?
  • Telefona cevap mı verirdiniz?
  • Ağlayan bebeği mi sakinleştirirsiniz?
  • Köpeğin kanepeyi çiğnemesini mi engellersiniz?

Unutmayın, hatalı bir cevap yok. Bu kişilik testi, bazı kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor. Kafanızda bir sıralama da oluşturabilirsiniz. Ancak ilk neyi seçtiğiniz önemli.


Sonuçlar: Bu Durumda İlk Önce Ne Yapardınız?

Hemen sonuçlara ve kişilik analizlerine geçelim…

1- İlk önce kaynayan su ısıtıcısını kapatırsanız:

İlk su ısıtıcısını kapatmayı seçtiyseniz, hevesli ve sade bir insan olduğunuzu gösterebilir. Kararları hızlı ve onları ikinci kez düşünmeden, hedefinize ulaşma yolunda hiçbir şeyin durmayacağından emin olarak alırsınız.


Monotonluktan sıkılmanız doğaldır, ancak rahatınıza değer veriyor ve hayat yolculuğu boyunca hayal kırıklıklarından pek hoşlanmazsınız. Eşi görülmemiş bükülmeler ve dönüşler içermeyen, iyi tanımlanmış bir plana bağlı kalmanız sizin için daha kolaydır. Radikal değişimler pek size göre değildir. Basit yaşamayı seversiniz.

2- Önce telefona cevap verirseniz:

Telefona cevap vermek, odaklandığınızı ve diplomatik olduğunuzu gösterebilir. Başkası için bir fırsatı kaçırmayı sevmezsiniz. Çoğu insan sizi aynı anda birden fazla işi başarabilen, meşgul biri olarak tanımlar. Başkalarıyla iyi sosyalleşirsiniz ve ilgi odağı olmanıza yardımcı olacak faydalı bağlantılar kurmanın keyfini çıkarırsınız.

3- Önce ağlayan bebeği sakinleştirmek isterseniz:

İlk önce beşikte ağlayan bebeği sakinleştirmeye çalışırsanız, sakin ve dirençli bir insan olduğunuz anlamına gelir. Yapmaktan hoşlandığınız bir şey varsa, size ihtiyaç duyduklarında başkalarına yardım etmek ve desteklemektir. Ne yaparsanız yapın, aile odaklı bir insan olduğunuz için başkaları için fedakarlık yapmaya ve kişilerarası ilişkilere değer vermeye hazırsınız.

4- Önce köpeğin kanepeyi çiğnemesini mi engellersiniz?


İlk önce köpeğin koltuğu çiğnemesini engellemeye karar verirseniz, bu bir karmaşaya dayanamayacağınızı gösterebilir. Hem evinizde hem de özel hayatınızda düzensiz davranışlar, tahammül edemeyeceğiniz bir şeydir. Her şeyi kontrol altında tutmanız sizin için son derece önemlidir. Her şey tam olarak istediğiniz gibi olana kadar rahatlayamazsınız. Bazen maddi mülkler ve sosyal konumunuzla diğer her şeyden daha fazla ilgilenirsiniz.

Çiçeklerin arasına girmiş arıyı bulabilir misiniz? || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram