Kızılcık Şerbeti dizisinde kek yapan oğluna: “Elalemin oğlu gece kadına gider”

Gerçek hayat hikayesinden uyarlandığı belirtilen Kızılcık Şerbeti dizisinde zengin muhafazakar baba karakterindeki adamın kek yapan oğluna, “Elalemin oğlu gece kadına gider, bu kek yapmaya kalkıyor” demesi sosyal medyada tartışma konusu oldu.

kızılcık şerbeti kek

Video aşağıda – Kızılcık Şerbeti büyük bir izleyici kitlesine sahip sevilen bir dizi. Konusu ve oyunculuklarıyla da izleyiciyi etkisi altına almayı başarıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanması, izleyenlerin kendi hayatlarından bir şeyler bulmasına etki ediyor.

Dün akşam yayınlanan bölümün fragmanında Nursema’nın intiharı çok konuşulmuştu.  Ancak bölüm yayınlandığında Abdullah’ın Mustafa’ya sözleri tepkilere yol açtı.


Sahnede Abdullah, Mustafa’yı San Sebastian cheesecake yaparken görüp hoş olmayan sözler söylüyor.  Sahnede Abdullah, “Elalemin oğlu gece kadına gider, bu kek yapmaya kalkıyor.” diyor.

Sahnenin devamında ise Pembe’nin Abdullah’a ‘erkek’ olarak yemek yapmamasını, canı ne isterse kendisine söylemesini izliyoruz.


İşte o görüntüler:

Kızılcık Şerbeti dizisinde ‘kolonya’ sahnesi gündem oldu


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.