Sapanca’da Lüks Havuzlu Bungalov

Sapanca’da bulunan bungalov evleri tatil keyfini daha çok doğa ve göl manzarası ile beraber çıkarabilmeyi sağlıyor. Hafta sonları günübirlik bungalov ziyaretlerinin yanı sıra özel günlerde, sevgililer gününde ya da evlilik yıl dönümlerinde tercih edilebiliyor. Klasik tarzda otellerin ya da villaların aksine korunaklı bir kamp keyfi yaşıyor gibi doğal güzellikleri doğal manzaraların içinde keşfedebilmeyi sağlıyor. Sapanca havuzlu bungalov evler günümüzde daha çok tercih ediliyor ve lüks standardı içinde yer alıyor. Deluxe bungalov adı verilen bu yapılar bahçe alanında bireyselleştirilmiş dev bir havuz, isteğe göre göl manzarası ve ahşap yapılı ev içerisinde özel jakuzi kullanabilme fırsatı da sağlıyor.

sapanca havuzlu bungalov

Sapanca Mahmudiye Resort Bungalovda Yaşam

Günümüz bungalov standartları her geçen yıl geliştiriliyor. Yatak sayılarında artış sağlanarak özel havuz, banyo olanı, şömine ve jakuzi alanı ile destekleniyor. Ancak havuzlu bungalov arayışında olanlar Sapanca Mahmudiye resort bungalov’u tercih edebilir. Minimal tasarımın aksine bungalov’un içi oldukça geniş ve lüks şekilde konumlandırılmıştır. 3 kişiye kadar rahatlıkla kalınabilen bu bungalovlarda jakuzi ve havuz fırsatı da sunulur. Konforu ve kaliteyi ön plana çıkaran zevkle döşenmiş eşyalar keyifli vakit geçirebilmeyi de destekler.

Konaklama dendiğinde hayal edilen her türlü kalite ve güveni bireysel olarak yaşayabilme fırsatı sunar. Maksimum 3 yetişkine kadar alınabilen dubleks bungalovlar 3+1 çocuklu aileleri içinde tercih edilebilir. Yaz ve kış tercih edilebilecek bu bungalovların içerisinde jakuzi ve klima seçenekleri de yer alır. Özel tasarım L koltuk, televizyon ünitesi, yemek masası alanı ve yerden ısıtma sistemi ile tam konfor sunar. Dışarıdan ek malzeme getirmeye gerek kalmadan çok çeşitli mutfak gereçleri, mini bir buzdolabı, elektrikli ocağı, kahve ve çay makinesi ile de desteklenir. Bahçede bulunan özel ısıtmalı havuz, yaz aylarında keyif yapılabilecek mobilya eşyaları ve şezlonglar ile desteklenmiştir.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.