Ben Affleck, Jennifer Lopez ile dalga geçiyormuş!

Magazin basınında sevilen ve ‘Bennifer’ olarak anılan ünlü çiftten Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Ben Affleck’in kendisiyle dalga geçtiğini açıkladı. Bakın Ben Affleck, neden Jennifer Lopez ile dalga geçiyormuş!

jennifer lopez

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı.

gigli set

Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Affleck, Jennifer Garner ile evlenip üç çocuk sahibi olurken; Mark Anthony ile dünaevine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu.


bennifer

Garner ile 13 yıllık evliliğini bitiren Affleck ve 2004’te nikah masasına oturduğu Anthnoy’den 2014’te boşanan Lopez, daha sonra başka ilişkiler yaşasalar da; aradıkları mutluluğu bulamamıştı.

Düğünleri 3 gün sürdü

bennifer couple

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce konuşulmuştu.

jlo Son olarak dekolteli ve vücudu saran cesur tarzıyla sık sık adından söz ettiren 53 yaşındaki Jennifer Lopez’in 50 yaşındaki eşi Ben Affleck’in, şarkıcının kıyafetleriyle ‘dalga geçtiği’ ortaya çıktı.

jlo

Geçtiğimiz gün ‘Live! Kelly and Mark’ adlı programa katılan Lopez, eşi Ben Affleck’in giydiği dekolteli kıyafetler sebebiyle kendisine takılmayı sevdiğini açıkladı.

jlo

“Ben, bazen fazla dekolteli şeyler giydiğimde benimle şakalaşır” ifadelerini kullanan ünlü isim, şöyle devam etti:


“Kalanı yok, bu kadar”

“Bana ‘Bu bluzun kalanı nerede?’ gibi şeyler söylüyor. Ben de, ‘Kalanı yok, bu kadar’ diyorum.”

jlo

J.Lo, her zaman Affleck’in fikrine katılmasa da, ondan sık sık kıyafetleri konusunda tavsiye isteğini de paylaştı.

jlo

Ben Affleck: Jennifer Lopez gibi bir kadının yanında kendimi yetersiz hissetmemem imkansız

20 yıl sonra Jennifer Lopez ile bir araya gelen ve geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünyaevine giren Ben Affleck, Lopez ile ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Eşinin tüm şarkılarını ezbere bildiğini söyleyen Affleck, Lopez gibi bir kadının yanında iken kendini “yetersiz” hissettiğini söyledi.

jennifer lopez Şu sıralar “Air” filmiyle gündemde olan Affleck, konuk olduğu podcast yayınında Lopez hakkında açıklamalarda bulundu.

“Tüm zamanların en iyi sanatçısı”

Lopez’in şarkılarını çok sevdiğini belirten oyuncu “Şarkılarına bayılıyorum. Hepsini ezbere biliyorum” dedi.

jennifer lopez

Affleck “Hakkımda yapılan şarkılar, tüm zamanların en iyi sanatçısı tarafından yazıldı: Jennifer Lopez. Tüm şarkılar benim hakkımda mı bilmiyorum ama bazılarını yazarken benden ilham aldığını biliyorum. Tabii olumsuz şeyler de var şarkılarda” ifadelerini kullandı.


Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle News

Meg Ryan’ın son halini görenler inanamadı!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.