Meg Ryan’ın son halini görenler inanamadı!

90’lı yıllarda çektiği romantik komedi filmlerle tanınan ünlü aktris Meg Ryan’ın son hali görenlerde şaşkınlık uyandırdı.

meg ryan

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Meg Ryan, perşembe günü, “Geleceğe Dönüş” serisinin yıldızı Michael J. Fox’un belgeselinin tanıtımı için görüntülendi.

Son yıllarda sinema endüstrisinden ve kameralardan uzak olan 61 yaşındaki yıldızın estetik müdahaleler sonrasında başka bir görünüme büründüğü görüldü.


İşte Meg Ryan’ın son hali

Cerrahi müdahaleler de yaptırdığı iddia edilen Ryan’ın botoks ve dolgu nedeniyle ifadesi ve çehresi değişti.

michael j fox

Yüzündeki şişlikler çıplak gözle belli olurken yanak bölgesinin büyüdüğü görüldü.

meg ryan

“Still: A Michael J. Fox Movie” belgeseli için Michael J. Fox‘la birlikte poz veren ünlü oyuncunun kendi projesi de yolda.

Ryan’ın sekiz yıllık bir aradan sonra yazdığı, yönettiği ve başrolünü üstleneceği “What Happens Later” adlı bir romantik komedi ile beyaz perdeye dönmesi bekleniyor.


Ryan, projeyi, Mayıs 2022’de kişisel Instagram hesabından duyurmuştu. Filmin başrollerinde kendisi ve David Duchovny rol alıyor. Steven Dietz’in oyunu “Shooting Star”a dayanan senaryosu da Dietz, Ryan ve Kirk Lynn’e ait.

Astroloji: 7 Mayıs Venüs Yengeç transiti burç yorumları


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.