En İyi Veteriner Mamaları

Yeri geldiğinde bizi neşelendiren, yalnızlığımızı alan ve en iyi arkadaşımız olan evcil hayvanlarımız ailemizin vazgeçilmez bir üyesi. Mutlulukları bizi de mutlu eden bu dostlarımızın sağlıklı bir ömür geçirmeleri adına doğru şekilde beslenmeleri çok önemli.

Yavruluk döneminden itibaren kedi ve köpek sağlığında kritik öneme sahip olan beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak, dostlarınızın özel diyet gereksinimlerini sunmak için Profpetmama her zaman yanınızda.

Dostlarınızı Doğru Beslemek Çok Önemli

veteriner mamaları

Her canlı gibi kedi ve köpeklerin de beslenme ihtiyaçları bambaşka. Evcil hayvanlarınız her ne kadar insan gıdalarını tüketebiliyor olsa da bu gıdaların onların ihtiyaç duyduğu besin ve mineralleri sunmadığı, hatta uzun vadede zarar verebileceğini unutmamalısınız.

Profpetmama, Avrupa’nın önde gelen mama markaları ile dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaya hazır.

Kennels’ Favourite, PRO-VET ve Kis Kis gibi uzmanlar tarafından geliştirilen özel kedi ve köpek mamalarını hayvanseverlerle buluşturan Profpetmama.com veteriner mamaları, dostlarınızın her zaman mutlu ve sağlıklı olacağını garanti ediyor.

Farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanan veteriner mamalarından, kedilerinizin bayılarak tüketeceği muhteşem aromalara sahip dengeli kedi mamalarına kadar, geniş bir ürün yelpazesi sunan Profpetmama, hayvanlarınızın yaşam kalitesini ve süresini artırmayı hedefliyor.

Yüksek Kalite ile Dostlarınızı Mutlu Edin

En seçici kedi ve köpeklerin bile sevdiği, özel formülize edilen mamalar sayesinde dostlarınızı mutlu etmek çok kolay. Hollandalı veterinerler tarafından geliştirilen özel formülleri sayesinde, kedi ve köpeklerinize dengeli bir kalori sağlayan bu mamalar aynı zamanda bütçenizi de koruyor.

Evcil hayvanlarınızın her zaman mutlu olmasını istiyor, vazgeçemeyecekleri kaliteli mamalar arıyorsanız, Profpetmama’nın zengin ürün yelpazesi sizi bekliyor. Özel diyet ihtiyaçları için üretilen veteriner mamalarından yetişkin ve yavru kediler için uygun formülize edilen kedi mamalarına kadar, zengin ve bütçe dostu seçenekler sadece bir tık uzağınızda.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.