Gelen zamları böyle ti’ye aldı: “Zamları seviyorum”

Bir sosyal medya kullanıcısının “Zamları savuşturma terapisi” olarak paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu: “Gelen her zammı enerji topu olarak kuyruk sokumumda hissediyorum.”

zamlar

Video aşağıda – Gelen zamları böyle ti’ye aldı!

“Zamları seviyorum”

Sosyal medya kullanıcısının gelen zamlarla ilgili çektiği video gündem oldu. Gelen zamları ti’ye alan kullanıcının “Zamları seviyorum. Gelen her zammı enerji topu olarak kuyruk sokumumda hissediyorum.” sözleri dikkat çekti.


“Arabam olmadığı için şükürler olsun”

Gelen zamları ‘zamcığa’ çevirme olumlaması: “Zamları seviyorum. Gelen her zammı enerji topu olarak kuyruk sokumumda hissediyorum. Arabam olmadığı için şükürler olsun. Çifte MTV beni ilgilendirmiyor”


İşte o video:

Doğalgaz fiyatına yüzde 224 ÖTV zammı: Faturaya yansıyacak!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.