Söz ve Nişan Pastası Seçimi İçin 4 Öneri

Söz ve Nişan Pastası

Söz ve nişan organizasyonları, düğüne giden yolda önemsenen etkinlikler olduğundan bu aşamadaki her bir adım oldukça önemli görülür. Söz ve nişan pastası seçimi de önemli görülen detaylardan biridir. Biz de özellikle özel bir organizasyon planlayan damat ve gelin adayının yakınların memnun edecek nişan ve söz pastaları seçimi için 4 öneride bulunduk.

Söz ve Nişan Pastası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Adım

1- Herkesin Damak Zevkine Hitap Eden Pastayı Bulmak

Pasta söz konusu olduğunda, herkes en az 1 dilim alsa da her damak zevkine uygun pastayı bulmak zordur. Nişan ve söz gibi kalabalık olabilen organizasyonlarda en uygun pastayı bulmak adına basit bir araştırma yapabilirsiniz. Araştırmanız kapsamında, her bir misafirin genel görüşünü alabilir veya herkesin az çok beğeneceğini bildiğiniz bir pastayı tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda, çikolatalı veya meyveli pasta tercihinde bulunarak herkesin damağına hitap eden bir pasta modeli seçebilirsiniz.

Özel Güne Pasta

2- Özel Güne Özel Pasta Konsepti Oluşturmak

Söz ve nişan organizasyonunun anlamını vurgulayan bir pasta, eminiz herkesin de ilgisini çeker. Özellikle gelin ve damat adayının yüzünü güldürecek anlamlı bir pasta konsepti oluşturarak bu özel güne özel pasta hazırlayabilirsiniz. Söz ve nişan için özel bir pasta sunumu arayacaksınız direkt söz ve nişan için pasta siparişi verebileceğiniz pastanelere yönelebilirsiniz.

söz nişan pastası

3- Dekorasyon ve Süsleme İçin Gelin ve Damat Adayından Fikir Alın

Söz ve nişan organizasyonunun bir numaralı muhatabı gelin ve damat adayıdır. Konseptli bir pastaya karar verirken de pasta dekorunda istenilen görüntü için gelin ve damat adayının görüşüne başvurabilirsiniz. Temalı bir pasta dekorunda; şekerlemeler, şeker hamuru, çiçekler, kurdeleler, şamdan ve kişisel yazıları ekleyebilirsiniz. Ayrıca bazı söz ve nişan pastalarına eklenen işlemeli pasta çeşitlerine de göz atarak temaya uygun bir dekor oluşturabilirsiniz. Gelin ve damada yönelik kişiselleştirilmiş bir pasta siparişi verirken pasta dekorunda buna yönelik süslemeleri ve mesajları tercih etmelisiniz.

4- Kaliteli Pastaneleri Tercih Edin

Özel sunumlu bir pasta siparişi oluşturmadan önce güvenilir pastaneleri tercih ederek sorunsuz bir pasta teslim alabilirsiniz. Pastaneleri ararken daha önceden memnun olduğunuz veya deneyimli hizmet verenleri pastaneleri öncelikli değerlendirerek kararınızı netleştirebilirsiniz. Ayrıca kaliteli pastanelere başvurarak pasta yanında nişan-söz ikramlıkları da sipariş edebilirsiniz. Yine pasta dekoru konusunda kararsız kalmanız durumunda pastanelerin geniş içerikli söz-nişan kategorisi özelindeki pastalara göz atabilirsiniz.

Sizinle nişan ve söz organizasyonu için düşünülmesi gereken 4 öneriyi paylaştık. Uygun ve lezzetli bir söz-nişan pasta siparişi verme noktasında güvenilir bir adrese yönelmek istiyorsanız özel sunumlarıyla öne çıkan Liva Pastacılık adresine göz atabilirsiniz.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.