vivo V30 Lite telefon Türkiye’de: Ön satışa özel 1000 TL indirim

vivo V30 Lite

Segmentinin en hızlı şarjına sahip akıllı telefonu vivo V30 Lite, 4 yıl pil garantisi ile online satış platformu myvivoshop.com üzerinden ön satışa sunuluyor.

Günümüzde akıllı telefonların hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmesi ile birlikte bu cihazların pil ömrü de önem kazanıyor. Hızlı şarj teknolojisi bu noktada devreye giriyor ve pil doldurma süresini önemli ölçüde kısaltarak kullanıcılara zaman kazandırıyor. Bu gerçekten yola çıkan vivo, segmentinin en hızlı şarjına sahip akıllı telefonunu vivo V30 Lite’ı geliştirdi ve 26 Nisan tarihi itibarıyla online satış kanalı myvivoshop.com üzerinden Türkiye’de de ön satışa sunuyor. vivo, ön satışa özel sepette 1000TL indirim, 1499TL değerinde TWS3e Kablosuz Kulaklık, ekstra 1 yıl üretici garantisi ve 4 yıl pil garantisi hediye ediyor.


Telefonu şarj etmek için saatlerce beklemeye son

vivo V30 Lite, 80W Hızlı Şarj teknolojisi ile yaklaşık 30 dakikada yüzde 80’e kadar şarj edilebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı Şarj Motoru 2.0 ise şarj işlemini optimize ederek pilin aşırı ısınmasını ve aşınmasını önlüyor. Ayrıca Gece Şarj Koruması ile telefonun şarjı yüzde 80’e ulaştığında otomatik olarak şarj kesiliyor. Bu sayede pilin aşırı şarj olmasının önüne geçilerek pil ömrü uzatılıyor.

Üstelik vivo, V30 Lite akıllı telefonunun da içerisinde yer aldığı V30 Serisi için lansmana özel ses getiren bir garanti hizmet de veriyor. vivo, Türkiye’de pil sağlığı takip fonksiyonuna sahip ilk Android akıllı telefonlar olan V30 Serisi için dört yıl boyunca geçerli, pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi sunuyor.

vivo V30 Lite son moda tasarımı ile büyülüyor

vivo V30 Lite Orman Yeşili ve Mercan Siyahı olmak üzere iki model ile geliyor. Orman Yeşili modelinde kullanılan renk değiştiren Florit AG Cam, gün ışığında göz kamaştıran yeni bir dokuya sahip. İnce işçilikle geliştirilmiş, anında renk değiştirebilen bu yüksek teknoloji sayesinde cihaz, UV ışığına maruz kaldığında, yalnızca 3 saniyede mevcut renk canlı yeşil renge dönüşüyor.


Kullanıcılar Mercan Siyahı modeli ile de büyüleyici siyah ile çevrelerini cezbedebilecekleri bir cihaza sahip oluyor. Bu model de 3D Kristal Dokusu ve inovatif tasarımıyla fark yaratıyor. Ayrıca cihazların kamera kısmında şık çerçevenin klasik tasarımı korunurken üst seviye bir tasarım dili kullanılarak 3D görünüm elde edildi. Bu sayede V30 Lite ile hafiflik ve şıklık bir araya geliyor.

vivo V30 Lite

Toza ve sıçramalara karşı dayanıklı

vivo V30 Lite’ın, IEC standardı 60529 kapsamında IP54 ile sınıflandırılarak ve kontrollü laboratuvar koşullarında test edilerek su sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklılığı kanıtlandı. Ayrıca arka kapak tasarımında kullanılan Florit AG teknolojisi ise kristal parçacıkların renkleri camdan tamamen geçirmesine olanak tanıyarak şeffaf bir görünüm sunuyor. Bu teknoloji aynı zamanda aşınmaya, çizilmeye ve parmak izine karşı dayanıklık sunuyor.

Telefonda sinema deneyimi

Cihazın 120 Hz Ultra Vision AMOLED ekranı sayesinde kullanıcılar, daha önce hiç görmedikleri kadar akıcı ve canlı bir görsel şölenin keyfini de çıkarabiliyor. Her hareket, ayrıntı ve renk hayat bularak kullanıcıları büyüleyici bir dünyaya taşıyor. Kullanıcılara yüzde 300 ses düzeyi ve Çift Stereo Hoparlör ile bambaşka bir deneyimi de yaşatılıyor. Kullanıcılar böylelikle filmdeki her karakterin odaklarını etkileyici jest ve mimikleri ve duygu geçişleriyle dolduran sürükleyici bir ses deneyiminin keyfini çıkarabiliyor. Bunların yanında 1200 nit HBM Parlaklık Moduna sahip güneş ışığında okunabilen ekran ile güneşli havalarda bile ekrandaki her şeyi net bir şekilde görülebiliyor. Yüzde 91,90 Süper Ekran-Gövde Oranı ile ekran, telefonun sınırlarını zorlayarak sınırsız bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

vivo V30 Lite

Ultra HD kamera sistemi

Netlik ve pratiklik için tasarlanmış kamera modülüne sahip vivo V30 Lite’ın, her çekimde kutlamaya değer anların gerçekçi ve oldukça kolay bir şekilde yakalanmasını mümkün kılıyor. 50 MP kamera, nefes kesici manzaralardan samimi çekimlere kadar, hayatta kutlamaya değer tüm anları yüksek çözünürlükte çarpıcı bir şekilde yakalıyor. Kullanıcılar portreyi çevreleyen yıldızlara benzer ışık efektleri veren Bokeh Yansıma Portresi ile de bir yıldız gibi parlayabilmenin ayrıcalığını yaşıyor. Aynı anda hem ön hem de arka kameralarla vlog çekimi yapılmasına da imkân veren vivo V30 Lite’ın Süper Gece Algoritmaları, gece çekimlerinde bulanıklığı ve paraziti önleyerek kristal netliğinde görüntüler sunuyor. Güçlü ve şık Gece Filtreleri, kullanıcılara gecenin gizemini keşfetmeleri için yardımcı oluyor.

vivo Hakkında:


Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketi vivo, insanlarla dijital dünya arasında her zaman bir köprü kurmayı hedefliyor. Şirket, insanlara her geçen gün daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunmak için yaratıcılığı ön plana alıyor. vivo, toplum için değer yaratma misyonunu, Çin felsefesinde doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma tutumunu açıklayan bir kavram olan Benfen felsefesine dayandırıyor. Kullanıcı odaklılık, tasarım odaklı değer, sürekli öğrenme ve takım ruhu gibi temel değerleri sahiplenen şirket, daha sağlıklı, daha sürdürülebilir dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi izliyor. Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şanghay, Xi’an, Tokyo, San Diego ve Taipei’de, 10 AR-GE merkezi ile vivo; 5G, yapay zekâ, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık gibi önemli alanlarda en ileri kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanıyor. Yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip akıllı bir üretim ağı bulunan vivo’nun ürünleri, günümüzde 60’ın üzerinde ülke ve bölgede satışa sunuluyor ve dünya çapında 400 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor.

Teknoloji haberleri


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.