İndirim kodları artık picodi.com’da

Ülkemizde İndirimKodlarım adıyla faaliyet göstermekte olan Polonya merkezli International Coupons Türkiye ve dünya genelindeki faaliyetlerine bundan böyle picodi markası altında devam edeceğini duyurdu.

PICODI_2_

2016 yılı stratejilerini global çaptaki etkinliğini geliştirme politikası üzerine kurgulayan Krakov merkezli kupon yayıncısı, bu doğrultuda önemli bir karar alarak şu ana dek 26 ülkede farklı isimler altında hizmet veren indirim kuponu servislerini “picodi.com” alan adı altında tek bir çatı altında topladı. Polonya’nın global çapta başarıya ulaşmış en önemli startup’larından birisi olan şirket, geçtiğimiz aylarda Innovation Nest‘ten ciddi bir yatırım almış ve ilk önemli adım olarak dünya genelindeki bütün servislerinde, takipçilerinin indirim kodu arayışını daha rahat ve kolay hale getiren eş zamanlı bir arayüz güncellemesine gitmişti.

İndirim kodu nedir?

İndirim kodu, internetten alışveriş yaparken ödeme esnasında kullanarak belirli oranlarda indirimler kazanmanızı sağlayan harf veya sayılardan oluşan bir tür şifredir. Kampanyalı satış fiyatına sahip ürün alışverişlerinde ekstradan kazanç sağlamanızı ve bir manada tasarruf etmenizi sağlar. Kuponların sağladığı avantajlar, yürütülen satış politikalarına göre mağazan mağazaya farklılık gösterebilmektedir. İndirim kuponları,alt limitsiz şekilde tüm ürünlerde geçerli olabileceği gibi belli bir sepet tutarı limiti üzerinde yapılan alışverişlerde de indirim sağlayabilir. Buna ek olarak ücretsiz kargo ya da ikinci üründe indirim gibi daha detaylı kullanım alanları da olabilmektedir.PİCODİ’nin sağladığı avantajlar

Picodi, alışveriş esnasında aramakta olduğunuz indirim koduna daha çabuk ve kolay şekilde erşimenize olanak sağlayan bir internet sitesi. Kullanımı oldukça basit kupon takip araçlarıya favori mağazalarınızı takibe alarak bütün fırsatları yakından takip edebiliyorsunuz. Ya da alışveriş yaptığınız mağazaya benzer diğer mağazalarda kupon kodu olup olmadığını kontrol ederek ilginizi çeken ürünü daha ucuza almanızı sağlayacak kupon kodunu seçebiliyorsunuz. Picodi’yi cazip kılan en önemli nokta ise, kullanıcılarıyla tamamen ücretsiz şekilde paylaştığı özel indirim kodları. Bu özel kupon kodları sayesinde birçok farklı mağazada çok avantajlı fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlıyor.

indirim-kodu

İndirim kuponlarının E-Ticaret sektörü için önemi


İndirim Kuponları online müşterinin satın alma kararlarında oldukça etkili rol oynaması ve yeni müşterilere erişim sağlayan çok yönlü bir kanal olması bakımından mağazalar için oldukça önemli bir mana taşıyor. Haliyle indirim kodu sektörüne yapılan Picodi gibi bu önemli dış yatırımların istikrarlı tanıtım ve satış araçlarına ihtiyaç duyan Türk online ticaret sektörü için uzun vadede oldukça olumlu sonuçlar doğuracağını öngörmek hiç de zor değil.


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.