İmam hatip lisesi öğrencilerine RTE yazdırdı

Niğde’nin Çamardı İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülgani Özkan, öğrencileri birleştirerek, kuşbakışı görülecek şekilde “RTE” yazdırdı.

Niğde'nin Çamardı İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülgani Özkan, öğrencileri birleştirerek, kuşbaşı görülecek şekilde "RTE" yazdırdı.

Kuşbakışı RTE

Müdür Özkan, öğrencilerini okul bahçesinde toplayarak, harf biçiminde dizdi ve “R. T. E.” yazdırdı. Öğrenci kızlardan ikisi de harfler arasında “Nokta” niyetine kullanıldı. Ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na ziyarete giden müdür, havadan çekilen bu görüntünün fotoğrafını Erdoğan’a hediye etti.

“Yolundayız reis”

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre, Niğde’nin Çamardı İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdülgani Özkan, öğrencilerini okul bahçesine çıkararak yukarıdan gözükecek şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin başharfleri olan “RTE” yazdırdı. Özkan, bu karenin üzerine “Müminiz, askeriz; ölsek de imam hatipliyiz. Yolundayız Reis” yazısını ekledi. Fotoğrafı da Erdoğan’a gönderdi.


Saray’da davet etti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da, Çamardı İmam Hatip Lisesi öğrencilerini Ankara’daki sarayına davet etti, okul müdürüyle ve yöneticiler ve öğrencileri ağırladı. Erdoğan’ın özel davetlisi olarak Saray’a gelen ekip, 2 idareci ve 7 öğrenciden oluştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın düzenlediği resepsiyonun ardından öğrencilerden oluşturularak çekilen “RTE fotoğrafı” çerçeveletilerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye edildi. Ziyaret sonrası okul müdürü Özkan ve öğrenciler, Erdoğan ile birlikte çektirdikleri fotoğrafını da Facebook profilinden paylaştılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diploma krizine CHP çözüm buldu!

Tiyatrocu Orhan Aydın: Faşist demişim, dedim, diyorum

Edirne müftüsü: Ramazan’da lokanta camlarını perdeyle kapatın


Türkiye’nin Din İle İmtihanı