Ünlü falcıdan Cumhurbaşkanı Erdoğan için referandum kehaneti

Donald Trump’ın ABD Başkanı olacağını tahmin eden birkaç isimden biri olan Hong Kong’lu falcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan için referandum kehaneti…

Ünlü falcıdan Cumhurbaşkanı Erdoğan için referandum kehaneti

Trump’ın iyi bir başlangıç yapacağını ve 2017 sonunda çuvallamaya başlayacağını tahmin eden Priscilla Lam isimli ünlü falcı, Rusya Devlet Başkanı Putin’in ise güçlenerek yoluna devam edeceğini söyledi. Lam’ın kehanette bulunduğu isimler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da bulunuyor.

Vladimir Putin

panama belgeleri skandalı

Lam’ın Putin için tahmini şöyle: “Ejderha güçlüdür ve her yere gidebilir. Suda yüzebilir, havada uçabilir. Coşkuyla doludur. Bu da Putin’in doğduğu gündeki astrolojik güneş işaretiyle birleşince, onu iyi düşünen güçlü bir lider haline getiriyor. Putin için iyi bir yıl olacak. 2017’nin ikinci bölümündeki metal elementi ise hem Putin için hem de Rusya için para anlamına geliyor. Rusya ekonomisi büyüyecek.


Donald Trump

Donald Trump yemin töreni ABD Başkanı inauguration congress white house

Trump için ise şunlar söylüyor Lam: “Ateş köpeğinin karakteristiği aşırı güvendir ve meseleleri enikonu düşünmeden hızla hareket etme eğilimindedir. Başkan Trump’ın doğduğu günün astrolojik işareti ise toprak. Yılın ikinci yarısındaki metal elementi, dünyayı istikrarsızlaştırıyor. Hava ısındığında Trump için iyi olacak. Bu dönem ABD Başkanlığı’ndaki balayına karşılık geliyor. Fakat sonbahar ve kış geldiğinde zorluklarla karşılaşacak. Protestolar patlak verecek.”

Recep Tayyip Erdoğan

Erdoğan: Çobanlığın felsefesini anlamayan insan yönetemez, ben de bir çobanım!

CNN International’ın haberine göre; 20 yıldan bu yana yüz ve avuç okuyan ve Çin Zodyağı’na bakan ünlü falcının Türkiye’ye ilişkin tahmini de var.

Lam, at yılında dünya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementin su olduğunu söyledi ve baharın bu grup için hiç de iyi çıkmayacağını ifade etti. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır.


Lam’a göre; Erdoğan, güçlerini artırmayı hedefleyen Nisan referandumunu kaybedecek. Erdoğan’ın gözleri, insanlardan çok fazla destek görmediğini açık ediyor. Ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak.

Angela Merkel

angela merkel

Lam, at yılında dünyaya gelen Merkel’in ise tüm eleştirileri alt ederek, seçimlerde başarılı olacağını öngörüyor. Doğum günündeki tahta unsuru, Merkel’i yufka yürekli yapan şey! Bu onun göçmen politikalarındaki yaklaşımını açıklıyor.

Rodrigo Duterte

Rodrigo Duterte

Uyuşturucuyla mücadele politikaları dünyanın tepkisini çeken Filipinler lideri Rodrigo Duterte, horoz yılında dünyaya geldi. Gelecek yıl da horoz yılı. Bu nedenle Lam’a göre; Duterte, muhaliflerinin eleştirilerine maruz kalmayı sürdürecek. Kısaca onun için gelecek yıl horoz dövüşüyle geçecek.

Xi Jinping

Çin Devlet Başkanı Xi Jinping

Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in astrolojik işareti ateş. Yılan yılında doğan Jinping için horoz yılı çifte şansa karşılık geliyor. Lam, Çin’in Jinping liderliğinde daha fala para kazanacağını söyledi.


Editör Notu: Haberde belirtilen görüşler, yalnızca falcı Priscilla Lam’a aittir.

Astroloji: Ocak 2017 burç yorumları


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.