Baba oğul 7 tane şişme kadın ile birlikte yaşıyor

Çin’de yedi şişme kadınla beraber yaşayan 58 yaşındaki bir adam ve oğlu sosyal medyada paylaşım rekorları kırarak kısa sürede viral haline geldi.

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

Yedi tane şişme kadınla yaşayan Li Chen (58) ve oğlunun ilginç hikâyesi görenleri şaşkına çeviriyor. Çin’in Guizhou kentinde yaşayan ve Li Chen lakabını kullanan 58 yaşındaki adamın silikon şişme kadınlara olan bağımlılığı ilk olarak, kumar bağımlılığı olan eşinden 2010 yılında boşanması üzerine başladı.

Baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

İngiliz gazetesi Daily Mail’e konuşan Li, kostümleriyle beraber yaklaşık 55 bin TL harcadığı yedi kadını ‘seks objesi olarak değil kızları gibi gördüğünü’ ifade etti.


baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

Gününün büyük bir bölümünü şişme kadınlarla geçiren Çinli adam; onları giydirip süslüyor, tatillere götürüyor ve beraber müzik klipleri çekiyor.

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

18 yaşına gelen oğlu Yangyang’a hediye olarak şişme kadın alan Li, “Oğlumun rastgele bir kadınla cinsel ihtiyaçlarını karşılamasını istemedim ve onu korumak için böyle bir hediye aldım” şeklinde konuştu.

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor


Yangyang’ın ifadesine göre annesi kendisini arayarak, babasına uyup böyle bir alışkanlık edinmemesi, bunun sapkın bir davranış olduğu yönünde uyarılarda bulunmuş. Fakat Çinli genç adam, şişme kadınların gerçek insanlar gibi kusurlarının olmadığını, onların asla ihanet etmediğini düşündüğünü söylüyor.

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor baba oğul 7 şişme kadın bebek ile birlikte yaşıyor

Akıllı seks robotları RealDoll imzasıyla satışa çıkıyor!

Sperm yoğunluğu artık akıllı telefon ile ölçülebilecek


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.